Ferit İlsever İstanbul'a getirildi

Ferit İlsever İstanbul'a getirildi.11291
  • Giriş : 12.08.2008 / 15:22:00

Ergenekon davasının tutuklu sanığı İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Yardımcısı ve Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Ferit İlsever'in, akciğerindeki rahatsızlık nedeniyle Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Bölümünde tetkikleri yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bir süre önce rahatsızlığı nedeniyle Tekirdağ F Tipi Cezaevi'nden Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilen İlsever, "vücut tümör taraması" yapılmak üzere İstanbul Üniversitesi (İÜ) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Bölümü'ne getirildi.

Nükleer Tıp Bölümünün önünde eşinin sağlık durumuyla ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ufuk İlsever, eşinin öğleden önce tetkikler için Cerrahpaşa'ya getirildiğini, tetkikler öncesi gerekli ilaçların kendisine verildiğini, eşine vücut tümör taraması (PET CT) yapacaklarını, tarama sonrası aynı ambulansla Edirne'ye göndereceklerini söyledi.

"Eşimin gözümün önünde eridiğini görebiliyorum" diyen Ufuk İlsever, "Ben doktorum. Hiçbir şekilde abartma ya da başka anlam çıkarılmasın. Eşimin gerçekten durumu iyi değil. Bir an önce serbest bırakılması gerekiyor. Edirne'deki mahkum koğuşuna sağlam olarak ben gitsem beni de bir hafta içinde hasta eder" diye konuştu.

Ferit İlsever'in avukatı Zerrin Öztürk de müvekkilinin tahliye edilmesi yönünde girişimlerde bulunduklarını hatırlatarak, bu taleplerini sürdüreceklerini bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*