Ferrari ilk antremana çıktı

Ferrari ilk antremana çıktı.10772
  • Giriş : 08.07.2009 / 14:13:00

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürürken, İstanbul'a dün akşam gelen yeni transfer Matteo Ferrari, siyah-beyazlı takımda ilk antrenmanına çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde yapılan antrenmanda, takımla birlikte yarım saat koşan İtalyan futbolcu, 5'e 2 pas çalışmasına da katıldı. Ferrari, daha sonra tek başına koştu.

İtalyan futbolcunun, takımla birlikte yaptığı koşu sırasında Sivok ile sohbet ettiği görüldü.

Yaklaşık 2 saat süren antrenmanda, siyah-beyazlılar koşunun ardından, 5'e 2 pas ve depar çalışmaları yaptı. Bu sırada kaleciler takımdan ayrı çalıştı.

Siyah-beyazlılar, yarı sahada yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Maçta gri takım, Nobre (2), Erkan, Yusuf, İsmail, Rıdvan, Fink'in golleriyle yeşil takımı 7-3 yendi. Yeşil takımın golleri Holosko (2) ve Erhan'dan geldi.

Futbolcular idmanın sonunda her zaman olduğu gibi buzla doldurulan havuza girdi.

Bu arada, Kasımpaşa ile görüştüğü bildirilen Tomas Zapotocny de antrenmanda yer aldı.

Sağ dizinde Ağrı olan Bobo ile ayağında ağrıları bulunan Tello salonda çalışırken, tedavileri süren İbrahim Toraman ve Ekrem Dağ ile ameliyat için İspanya'ya giden Delgado da antrenmana katılmadı.

Siyah-beyazlılar, yarın yapacakları çift antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.

-DENİZLİ, FİKSTÜRÜ DEĞERLENDİRDİ-

Antrenman başında basın mensuplarıyla kısa süre sohbet eden teknik direktör Mustafa Denizli, fikstürü iyi bulduğunu sadece Sivasspor ile Kasım ayının sonunda deplasmanda oynayacak olmalarının, oradaki hava şartları nedeniyle zorlu olabileceğini söyledi.

Denizli, saha kenarında gazetecilerin bulunduğu yerdeki büyük şemsiyenin sayısının artırılmasını istedi. Bunun üzerine kulüp görevlileri 2 tane daha şemsiye getirip basın mensuplarını güneşten korunmalarını sağladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*