Fethi Heper: Semih çok büyük golcü

Fethi Heper: Semih çok büyük golcü.13303
  • Giriş : 09.08.2008 / 11:20:00

Fethi Heper, Semih Türk futbolunun büyük golcüleri arasına gireceğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçeli oyuncunun MTK maçında rekorunu egale ettiği Fethi Heper, Semih'in yaptığı patlama ile Türk futbolunun büyük golcüleri arasına gireceğini dile getirdi ..

F.Bahçe, MTK'yı deplasmanda 5-0 yenerken; tam 4 gol atan Semih, Avrupa'da bir maçta 4 gol atan ikinci Türk oldu. Bunu ilk başaran isim ise 1970 yılında Fuar Şehirleri Kupası'nda Finlandiya temsilcisi Mikelli ağlarını kez sallayan Eskişehirsporlu Fethi Heper'di. Şu anda Anadolu Üniversitesi'nde maliye profesörü olan Heper, Gazeteport'a yaptığı açıklamada Semih'e övgüler yağdırdı. Fethi Heper, öncelikle rekorunun Semih tarafından egale edilmesinden dolayı mutluluk duyduğunun altını çizdi.

GOLCÜ KENDİNİ BELLİ EDER

İyi bir golcünün golü koklaması gerektiğini söyleyen Heper, "Golcü, durduğu yerle kendisini belli eder. Metin Oktay, Tanju Çolak, Osman Arpacıoğlu, Hakan Şükür... Hepsi büyük golcü. Semih'in de yaptığı son patlamayla bu golcülerin arasına gireceğini düşünüyorum" dedi. Heper, Güiza'nın ise saklı bir silah olduğunu söylerken, "Ne yapacağı belli değil. Patlama da yapabilir, beklentilere karşılık veremeyebilir de" yorumunu yaptı. Efsane golcü, yeni sezon öncesinde en iyi görüntü veren takımın Fenerbahçe olduğunu da söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*