FETÖ'den Cübbeli Ahmet'i bitirme talimatı

FETÖ'den Cübbeli Ahmet'i bitirme talimatı.16183
  • Giriş : 20.03.2017 / 11:23:00

FETÖ toplantılarında Cübbeli Ahmet Hoca ile ilgili alınan şok karar ifşa oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Darbe girişimi ile gerçek yüzü ortaya çıkan Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Mahmut Ünlü ile ilgili 'bitirme' kararı aldıkları ortaya çıktı.

Örgütün kasası Ali Çelik hakkında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan fezlekede, bu skandalın detayları yer aldı. Savcılığa bilgi veren Enes isimli gizli tanık "2011 yılında tam tarihini hatırlamamakla birlikte kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü isimli şahıs Örgüt Lideri olan Fetullah Gülen hakkında olumsuz ve eleştirel konuşmaları basında yapmaya başlayınca mütevelli toplantısına konu oldu. Bu toplantıda Ahmet Çelik 'Bunun da suyu ısındı, zaten kararı alındı, kellesi kopacak' dedi. Bu toplantıdan yaklaşık 1 ay kadar sonra Ahmet Mahmut Ünlü tutuklandı" dedi. Ünlü 12 Ekim 2011 tarihinde cezaevine konulmuştu.

Sabah'tan Nazif Karaman'ın haberine göre; 2011 yılında Özel Yetkili Cumhuriyet Savcılığı tarafından gözaltına alınıp cezaevine konan Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü için FETÖ/PDY'nin bir mütevelli toplantısında 'bitirilme' kararı alındığı ortaya çıktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*