FETÖ'nün şok GATA planı!

FETÖ'nün şok GATA planı!.18556
  • Giriş : 04.09.2017 / 09:47:00

Fethullahçı Terör Örgütü'nün GATA'daki doktorlar için karalama kampanyası başlattığı ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

15 Temmuz'da darbeye kalkışan Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın kilit isimlerinden olan Tuğgeneral Mehmet Partigöç'ün GATA'daki kadro alımlarında önemli bir rol oynadığı belirlendi.

FETÖ’nün GATA yapılanmasına ilişkin hazırlanan iddianamede, Partigöç’ün, inkâr ettiği 15 Temmuz darbe girişiminin başarılı olması durumunda hayata geçirilecek “atama listeleri”nde yer alan bazı isimleri GATA’ya atadığı belirtildi. Darbeci Partigöç’ün Genelkurmay Başkanlığı Personel Başkanlığı döneminde, GATA’daki atamalarda FETÖ’cü olmayanları tasfiye ettiği belirtilen iddianamede, “Gatakulis” isimli Twitter hesabının GATA Komutanlığı’nın FETÖ terör örgütü tarafından ele geçirilmesinde adeta bir silah gibi kullanılan hesaplardan biri olduğu ifade edildi. FETÖ’cü olmayan doktorları karalamak için kullanılan bu Twitter hesabından 2012 ve 2014 yılları arsında sürekli bir şekilde doktor Erdal Koç hakkında, bir personeliyle ilişki yaşadığı yönünde haberler yapıldığı belirtilen iddianamede, şöyle denildi:

Doktor Koç, bu kişisel taarruz nedeniyle işinden ayrılmak zorunda kalmış. Mağdur Koç’un GATA’dan ayrılmasının ardından onun yerine Profesör doktor Tuğgeneral Ahmet Bülent Beşirbellioğlu atanmış. Beşirbellioğlu aynı zamanda 15 Temmuz darbe girişiminde, darbecilerin atama listesinde ismi bulunan bir kişi. Haysiyet celladı olarak tarif edilen örgütün düzenli ve sistemli bir operasyonudur.

TÜRKİYE

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*