Feyzo öldükten sonra bile kibar

  • Giriş : 09.08.2006 / 00:00:00

Kemal Sunal'ın belgeseli sponsorsuzluktan yayınlanamıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye'nin en sevilen sanatçılarından, altı yıl önce kaybettiğimiz Kemal Sunal için hazırlanan Son Gülen Adam' adlı belgesel maddi sorunlar yüzünden yayınlanamıyor. Bunun nedeni belgesele sponsor bulunamaması. Şu ana kadar sadece Sunal Ailesi ve yakınlarının izlediği 'Son Gülen Adam'ın geniş kitleler tarafından henüz izlenmemiş olmasının nedeni Sunal Ailesi'nin Kemal Sunal'dan kalma 'Bir istekte bulunmak için hiç kimsenin kapısını çalmayın' şeklindeki prensibi devam ettirmeleri.

BÜYÜK REYTING YAPAR

Gül Sunal, 'Son Gülen Adam'ın sponsar aramadıkları için yayınlanamamasına ilişkin sorumuza "Evet, sponsor olmadığı için belgesel henüz yayınlanamadı. Açıkçası biz sponsor olmaları için kimsenin kapısını çalmadık. Çünkü bizim ailenin kimseden bir şey istememe gibi bir huyu vardır. Bu huy rahmetli Kemal'den kalmıştır. Kemal de hiç kimseden bir şey istemez, bizim de istememizi istemezdi. Belgeselin yayınlanması için sponsor arayışlarına girmeyerek doğru mu yapıyoruz yoksa yanlış mı yapıyoruz bilmiyorum ama bizim ailenin huyu böyle" cevabını verdi. Gül Sunal, 'Son Gülen Adam'ın akıbeti ile ilgili ise şunları söyledi: "Biz istiyoruz ki, birileri belgesele sponsor olmak istesin. 'Son Gülen Adam, Kemal'in filmleri gibi reyting rekorları kıracaktır. Birçok firma Kemal Sunal'ın belgeseline sponsor olmak isteyecektir. Ama sanıyorum belgeselinin yayınlanması için sponsora ihtiyaç duyduğumuz da bilinmiyordur."

5 YILDA YAPILDI

'Son Gülen Adam', Kemal Sunal'ın çocukluğu, askerliği, üniversite yılları, özel yaşamı, 82 filmlik Yeşilçam öyküsü ve bilinmeyen yönlerinin ayrıntıları ile işlendiği bir belgesel. Belgeselin müzikleri Melih Kibar'a ait. Sezen Aksu ise bestelere hem söz yazdı hem de şarkıyı seslendirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious