Fikret Orman 65. dakikada stadı terk etti

Fikret Orman 65. dakikada stadı terk etti.15407
  • Giriş : 18.12.2016 / 11:04:00

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kasımpaşa maçında küplere bindi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, dün akşam oynanan Kasımpaşa maçı yenilgisine sinirlendi. Orman, maçın 65. dakikasında stadı terk etti.

Geçtiğimiz sezon ile bu sezon arasındaki Futbol kalitesinden memnun olmadığını her fırsatta dile getiren Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün adeta çileden çıktı. Takımın etkisiz oyunu karşısında sinirlerine hakim olamayan Orman, ikinci yarını başlaması ile birlikte maçın bir anda 2-1 olmasıyla çok sinirlendi. Oturduğu bölümden kalkıp yukarı çıkan Orman, burada 10 dakika kadar daha mücadeleyi takip etti. Ancak futbolcuların isteksiz oyununun devam etmesi üzerine başkan Fikret Orman, stadı terk etti ve maçın kalan bölümünü izlemedi.

İstenen futbolun oynanmaması futbolcular arasında da gerginliğe neden oldu. Maç içinde pas alamamaktan yakınan Quaresma ile Oğuzhan arasında kısa süreli gerilim yaşandı. Kendisine pas atmadığı için el hareketleri ile Ozzie'ye serzenişte bulunan Q7, 'Sakin ol' karşılığını aldı. Ancak Portekizli yıldız söylenmeye devam edince Oğuzhan el hareketleriyle "Sen ne diyorsun" şeklinde bir karşı hamlede bulundu. İkili daha sonra devre arasında sorunu halletti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*