Fikret Orman: Herkes suçlu, TFF suçsuz!

Fikret Orman: Herkes suçlu, TFF suçsuz!.15790
  • Giriş : 12.08.2017 / 17:55:00

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na tepki geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Konyaspor maçında yaşanan  skandal hakkında konuştu ve Türkiye Futbol Federasyonu'na verdiği cezadan dolayı tepki gösterdi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Süper Kupa maçında yaşananlar ve sonrasında kendilerine verilen 1 maçlık cezayla ilgili açıklamalarda bulundu.
   
Fikret Orman sözleri şöyle;

"Süper Kupa maçı oynadık ve orada istenmeyen olaylar çıktı. İçerideki güvenlikle alakalı tedbirleri alma durumunda olan kişiler bizler değiliz. Biz misafir olarak geldik.. Kişilere değil kurumlara ceza veriliyor. Konya'ya da yazık günah. 5 maç ceza aldılar. Futbol Federasyonu ile ilişkilerimize dikkat ediyoruz. İyi bir ilişki kurmak istiyoruz. Taraftarlar suçlu, kulüpler suçlu, oyuncular suçlu bir tek suçlu olmayan yer var TFF suçlu değil."
                      
"Biz bu sporu bu kadar güzelleştirmeye çalışırken bunları doğru buluyor musunuz? Türk futbolunun en büyük sıkıntısı stada seyirci gitmiyor. Bu soruna karşı pozitif katkı sunan Beşiktaş'a verilen ceza doğru mu?"   
                  
"Kimse kendisinin kuramadığı otoriteyi Beşiktaş üzerinden kurmaya çalışmasın."     
                
"Yanyana gelemeyen insanlar, Beşiktaş'a karşı kanki oluyor. 5 senedir başkanım ve ceza almadım. Her şeyin bir ilki varmış. Yarınki maçı herkes evinde seyretsin. Olabilecek toplumsal olayları Beşiktaş'a yıkabilirler. Uyanık olmamız lazım."

ŞAMPİY10

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*