Fikret Orman: Siz inin, gençler binecek

Fikret Orman: Siz inin, gençler binecek.20616
  • Giriş : 19.10.2016 / 11:22:00
  • Güncelleme : 21.10.2016 / 16:06:55

Fikret Orman, Napoli maçı öncesi yaşanan uçak krizine çözüm buldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fikret Orman, Napoli uçağında U19 oyuncularına yer kalmayınca duruma el koydu. Orman, U19 takımına sahip çıktı.

Napoli-Beşiktaş maçı için İtalya'ya giden Beşiktaş'ta uçak krizi yaşandı. Duruma el koyan Fikret Orman, gerekirse yöneticilerin başka uçakla gitmesini ama U19 oyuncularının o uçakla gitmesini istedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Napoli uçağında U19 oyuncularına yer kalmayınca yöneticilerle görüştü, "Gerekirse biz gitmeyiz ama U19 takımı gidecek." dedi.

Beşiktaş Başkanı, A takım uçağında U19 takım oyuncularına yer kalmayınca, "Gerekirse yönetim kurulu olarak bizler gitmeyiz, ama U19 takımı A takımı ile aynı uçakta İtalya'ya gidecek" dedi. Bunun üzerine diğer birimlerin yöneticileri tarifeli uçağı bindi.

"GEREKİRSE BİZLER GİTMEYİZ"

Beşiktaş'ın Napoli seyahatine camia içinden büyük ilgi olunca genç takıma uçakta yer bulunamadı. Devreye Başkan Fikret Orman girdi. THY'nin Beşiktaş logosu koyup siyah beyaza kapladığı uçağa yöneticilerin yanı sıra kulübün diğer birimlerinden de bir çok kişi binmek istedi. Bu nedenle U19 takımına yer kalmadı. Bu duruma müdahale eden Orman, "Gerekirse yönetim kurulu olarak bizler gitmeyiz, ama U19 takımı A takımı ile aynı uçakta İtalya'ya gidecek" dedi.

"BÖYLE BİR ŞEY DUYMAK İSTEMİYORUM"

Orman, "Beşiktaş'ın geleceği U19'larda. Bu nedenle hangi maç olursa olsun A takımı ile birlikte seyahat edecekler. Gerekirse bizler uçmayız onlar uçar. Böyle bir şey duymak istemiyorum" dedi. Başkanın bu çıkışından sonra BJK TV, malzemeciler, güvenlik görevlileri, denetleme kurulu üyeleri ve kulüp müdürleri tarifeli uçakla Napoli'ye gitti.

Genç takım da böylece A takımla birlikte uçtu...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*