Filede büyük skandal!

Filede büyük skandal!.11993
  • Giriş : 18.09.2008 / 08:47:00

Yönetim, 4 bayan voleybolcusunun bonservis bedellerini kulüplerine ödemedi, Sırbistan’a eksik gitmek zorunda kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş, Hurriyet'ten Celal Demirbilek'in haberine göre, grup maçlarında 8 oyuncuyla mücadele edecek.

Beşiktaş, filede büyük bir skandala imza attı. Aroma Bayanlar Voleybol Ligi'nde ve Balkan Kupası'nda şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturan siyah beyazlılar, zamanında ödemedikleri bonservis ücretleri nedeniyle zor duruma düştü. Kadrosunu Eczacıbaşı'ndan Natalia Hanikoğlu, İller Bankası'ndan Pınar Eren, Hırvat Mirela Deliç ve Brezilyalı Rosangela Maria Correia do Nascimento ile güçlendiren Beşiktaş, henüz sezon başlamadan yaşanan maddi sıkıntı nedeniyle bu oyuncularının bonservis ücretlerini kulüplerine geç ödemesi nedeniyle Balkan Kupası'na bu dört eksikle gitmek zorunda kaldı.

4 as yok

Sırbistan'ın Obrenovac kentinde yarın başlayacak olan Balkan Kupası A Grubu maçlarına ilk altıda yer alan bu dört önemli oyuncusundan yoksun giden siyah beyazlılar genç takım oyuncularından oluşan kadro ve bir yedekle sahaya çıkacak. Siyah beyazlı yönetimin bu yeni transferlerinin bonservis bedellerini zamanında kulüplerine yatırmaması ve dolayısıyla lisanslarının da henüz çıkartılmaması nedeniyle Beşiktaş, Natalia, Nascimento, Deliç ve Pınar'dan yoksun bir kadro ile ilk büyük sınavında boy gösterecek. Siyah beyazlıların güçlü bir kadro kurmasına karşın, sezon başında böylesine bir sorumsuzluk örneğinin ortaya çıkması şok etkisi yaptı.

Hedef Tuzla

Beşiktaş, Sırbistan'ın TENT Obrenovac, Makedonya'nın Rudar Pljevlja ve Romanya'nın Unırea Iasi ile oynayacakları grup maçlarında sadece 8 oyuncu ile mücadele edecek. Grupta ilk ikiye giren takımlar ile B Grubu birincisi ve ev sahibi takım 26-28 Eylül tarihleri arasında Bosna Hersek'in Tuzla kentinde düzenlenecek final four'a kalacaklar.

Sırbistan'a uçtular

BEŞİKTAŞ Bayan Voleybol Takımı, 19-21 Eylül tarihleri arasında Sırbistan'ın Obrenovac kentinde düzenlenecek Balkan Kupası maçlarına katılmak üzere bu ülkeye gitti. Beşiktaş'ın maç programı şöyle: 19 Eylül Cuma: Beşiktaş-Rudar Pljevlja (TSİ 18.00), 20 Eylül Cumartesi: Beşiktaş-Unirea İasi (TSİ 18.00), 21 Eylül Pazar: Beşiktaş-Tent Obrenovac (TSİ 21.00).

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*