Filede dev eşleşme!

Filede dev eşleşme!.20119
  • Giriş : 22.01.2009 / 22:31:00

Lihtenştayn'da çekilen kura sonucunda E Grubu'nu ikinci sırada bitiren Eczacıbaşı-Zentiva, C Grubu ikincisi Vakıfbank Güneş Sigorta ile eşleşti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Lihtenştayn'da çekilen kura sonucunda E Grubu'nu ikinci sırada bitiren Eczacıbaşı-Zentiva, C Grubu ikincisi Vakıfbank Güneş Sigorta ile eşleşti. 2 ekip Eşleşme Avrupa Şampiyonlar Ligi 1/12 play-off'unda mücadele edecek.

Eczacıbaşı-Zentiva Avrupa Şampiyonlar Ligi 1/12 play-off'unda Vakıfbank Güneş Sigorta ile karşılaşacak. Lihtenştayn'da çekilen kura sonucunda E Grubu'nu ikinci sırada bitiren Eczacıbaşı-Zentiva, C Grubu ikincisi Vakıfbank Güneş Sigorta ile eşleşti.

Liechtenstein'ın başkenti Vaduz'da gerçekleştirilen kura çekiminde, bayanlarda mücadele eden Vakıfbank Güneş Sigorta, bir başka Türk temsilcisi Eczacıbaşı Zentiva ile eşleşirken, Türk Telekom, Hırvat ekibi Rijeka Kvig ile bir üst tura çıkmak için mücadele edecek.

Erkeklerde mücadele eden Fenerbahçe ise İtalya'nın Lube Banca Marche Macerata takımıyla karşı karşıya gelecek.

Çift maçlı eleminasyon sisteminin geçerli olduğu turda, ilk maçlar 11 Şubat, rövanş maçları ise 18 Şubat tarihlerinde oynanacak.

Eşleşme hakkında konuşan Eczacıbaşı-Zentiva Teknik Direktörü Beppe, "Çok ilginç bir eşleşme oldu. 22 günde rakibimizle Türkiye Ligi, Türkiye Kupası ve Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde beş maç yapacağız. Rakibimiz güçlü bir takım, onlara saygı duyuyoruz. Ancak tüm hedeflerde ileri gideceğimize inanıyoruz" dedi.

Dörtlü Final organizasyonun İtalya'nın Perugia takımına verildiği kura çekiminde Play-off 1/12 maçları 11 Şubat +/- 1 gün, 18 Şubat +/- 1 gün tarihlerinde İstanbul'da oynanacağı belirlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*