Filiz Akın'dan 112 Mehtap'a destek

Filiz Akın'dan 112 Mehtap'a destek.25991
  • Giriş : 21.02.2008 / 20:51:00

Star TV’deki Pop Star Alaturka yarışmasında 4 hafta üst üste birinci olan Türkücü Mehtap’a, sinema sanatçı Filiz Akın’da sağlık desteğinde bulunarak, işitme sorununu giderdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Star TV’de her pazar akşamı yayımlanan Pop Star Alaturka yarışmasına Ankara’dan katılan ve 4 hafta birinci olan Mehtap Yılmaz , yarışmanın gözdesi oldu. 112 Mehtap, Ankaralı hemşerilerine çağrıda bulunarak destek istedi. Ünlü sinema sanatçısı Filiz Akın ise Mehtap’a sağlık desteğinde bulunarak kulaklarındaki işitme engelini ortadan kaldırdı.

Pop Star Alaturka yarışmasına Ankara’dan katılan Mehtap Yılmaz, Başkentlilere çağrıda bulunarak destek istedi.

Yarışmada 4 hafta üst üste birinci olan ve geçen haftada 2. olan 112 Mehtap’a ünlü sinema sanatçısı ve aynı zamanda İşitme Engelliler Derneği Başkanı olan Filiz Akın’da sağlık desteğinde bulunarak, Mehtap’ın kulaklarında işitme kaybını tedavi ettirdi.

Ankara’da Burçak Başak sahne ismiyle sanatını sürdüren Mehtap Yılmaz, Başkentlilere de çağrıda bulunarak, “ Başkentli hemşerilerime çok türküler söyledim. Şimdi beni bu yarışmada yalnız bırakmamalarını bekliyorum. Bana oylarını esirgemesinler. Verilen desteklerin asla boşa gitmeyeceğini bilsinler” diye destek istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious