Finansbank'tan özel ihtiyaç kredisi

Finansbank'tan özel ihtiyaç kredisi.5115
  • Giriş : 12.09.2008 / 17:29:00

Finansbank, 37 YTL’den başlayan taksitlerle ihtiyaç kredisi seçenekleri sunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Finansbank, yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine, evlilik masraflarından kredi kartı borçlarına, eğitim masraflarından bayram harcamalarına kadar tüm ihtiyaçları için özel kredi seçenekleri sunuyor.

Kampanya kapsamında tüketicilere, evlilik masraflarından kredi kartı borçlarına, eğitim masraflarından tatil harcamalarına kadar tüm ihtiyaçları için özel krediler sunuluyor.

Yeni kampanya kapsamında her ihtiyaca yönelik kredi seçeneklerinin bulunduğunu belirten Finansbank Bireysel Pazarlama Grup Yöneticisi Erkin Aydın, 37 YTL'den başlayan taksitlerle tüketicilere ödeme kolaylığı sunduklarını söyledi. Aydın sözlerine şöyle devam etti:

“Evlenmek, tatile çıkmak, evine yeni eşya almak isteyen tüketicilerin planlarını ertelememeleri, çocuk sahibi olacakların masrafları düşünmemeleri, gençlerin eğitimlerini tamamlayabilmeleri, ödeme güçlüğü çekenlerin kredi kartı ve diğer tüm borçlarını kapatabilmeleri için uygun seçenekler üzerinde çalıştık.

Örneğin çocuğunun eğitim masrafları için 2,000 YTL'lik bir kredi kullanan müşterimizin aylık ödemesi gereken tutar yalnızca 61 YTL olacak. Ev eşyalarını yenilemek isteyen bir müşterimiz ise 3,000 YTL'lik bir krediyi 92 YTL taksitlerle ödeyebilecek."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*