Fındık üreticisiyle alay ediliyor!

  • Giriş : 25.10.2006 / 00:00:00

Doğru Yol Partisi (DYP) Trabzon Vakfıkebir 2. Başkanı Muharrem Somoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Asım Aykan'ın fındıkla ilgili açıklamalarını talihsizlik olarak değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

DYP Vakfıkebir İlçe 2. Başkanı Muharrem Somoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Asım Aykan'ın yerel basında çıkan açıklamalarını sert bir dille eleştirerek, fındık üreticisiyle resmen alay edildiğini öne sürdü. Aykan'ın fındık parasının yanlışlıkla TMO hesabına yatırıldığını ifade ederek üreticiyle özür diler gibi alay ettiğini ifade eden Somoğlu, "Yani Fiskobirliğin hesabına yatması gereken 62 trilyon lira yanlışlıkla mı, yoksa bilerek mi TMO'nun hesabına yatırıldı? Bizler fındık parasını bir seçim olursa ancak alırız bu gidişle" dedi.

Somoğlu, fındık parasının hesabını vatandaşın bir gün mutlaka elini vicdanına koyarak soracağının altını çizerek sözlerini şöyle sürdürdü: "Hükümet üyelerinden herhangi birine neden yanlış yapılmıyor da her türlü yanlışlık köylüye ve üreticiye yapılıyor? Bu insanların sıkıntılarına bayram mesajları ile çözüm bulunmuyor. Üreticinin parası yanlış hesaba yatıyor ve bir hükümet milletvekili de alay edercesine basına demeç veriyor. Güvenirliğiniz nerede kaldı peki? Fındık üreticisi Ramazan Bayramı'nı aç ve parasız geçirdi."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious