Fırtına deniz ulaşımını etkiledi

Fırtına deniz ulaşımını etkiledi.13013
  • Giriş : 26.02.2009 / 09:33:00

İstanbul'da etkili olan şiddetli lodos nedeniyle bazı feribot seferleri yapılamıyor. Çanakkale'de de Kabatepe-Gökçeada araba vapuru seferleri geçici olarak durduruldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul'da etkili olan şiddetli lodos nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş'nin (İDO) bazı dış hat seferleri ile Kadıköy deniz otobüsü seferleri iptal edildi.

İDO'dan alınan bilgiye göre, Armutlu-Yenikapı-Bostancı, Yalova-Yenikapı, Bandırma-Yenikapı-Bostancı ve Yenikapı-Bandırma feribot seferleri, şiddetli lodos nedeniyle gerçekleştirilemedi.

Kadıköy deniz otobüsü seferlerinin tamamının da şiddetli akıntı nedeniyle iskeleye yanaşılamadığı için iptal edildiği belirtildi.

ÇANAKKALE BOĞAZI'NDA KABATEPE-GÖKÇEADA ARABA VAPURU SEFERLERİ DURDURULDU

Çanakkale Boğazı ile kuzey Ege'de etkili poyraz nedeniyle Kabatepe-Gökçeada araba vapuru seferleri geçici olarak durduruldu.

Alınan bilgiye göre, zaman zaman fırtınaya dönüşen poyraz nedeniyle Kabatepe-Gökçeada araba vapuru seferleri yapılamadı.

Çanakkale Boğazı ile adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ yetkilileri, Kabatepe-Gökçeada hattındaki seferlerin rüzgarın etkisini kaybetmesinin ardından yeniden başlayacağını söyledi.

Bu arada, dün iptal edilen Geyikli-Bozcaada seferleri bu sabah itibarıyla normal olarak yapıldı.

Çanakkale Boğazı'nda deniz ulaşımı, Çanakkale-Eceabat arasındaki araba vapuru seferleriyle sürdürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*