FLAŞ! ...ve Aragones ile yollar ayrıldı!

FLAŞ! ...ve Aragones ile yollar ayrıldı!.12415
  • Giriş : 14.05.2009 / 23:00:00
  • Güncelleme : 14.05.2009 / 23:28:10

Aziz Yıldırım kurmaylarıyla bu akşam bir araya geldi... Aragones'in bileti kesildi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'de beklenen gelişme yaşandı. Sarı lacivertli ekip İspanyol çalıştırıcı Luis Aragones ile yollarını ayırdı. Fenerbahçe'de yönetim akşam yaptığı toplantıda, Aragones ile yollarını ayırma kararını alırken bunu İspanyol çalıştırıcının sözleşmesini tek taraflı fesh ederek yaptı.

Aragones'in menajeri Figer yarın Cuma günü İstanbul'a gelerek yönetimle ayrıntıları konuşacak.

Aragones ile hüsran yaşayan Fenerbahçe'de yönetim İspanyol hoca ile yolları ayırıyor. Başkan Aziz Yıldırım ile yöneticiler bu akşam olağanüstü toplandı. İspanyol hocanın yollanması konuşulup önümüzdeki sezonun planı yapılacak

Bir önceki sezon Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynayan Fenerbahçe, Aragones yönetiminde 1. turdaki grubu galibiyet alamadan 2 puanla son sırada tamamlayarak ilk turdan öteye gidemedi. Ligde özellikle deplasman maçlarında alınan mağlubiyetlerle haftalar geçtikçe kan kaybeden sarı-lacivertliler, son 5 haftaya girildiğinde havlu attı. Son olarak Fortis Türkiye Kupası'nı da finalde ezeli rakibi Beşiktaş'a kaptıran sarı-lacivertli takımda, yönetim Aragones'in biletini kesme kararı aldı. Çok arzu edilen ve 27 yıldır özlemi duyulan kupa da elden uçunca, bu başarısızlığın ardından yönetim yeni arayışlara başladı.

Beşiktaş yenilgisi bardağı taşıran son damla olurken, bu hezimetin kongreye 1 hafta kalaya denk gelmesi de yönetimin çalışmalarını hızlandırdı. Bu akşam toplanacak olan Sarı-Lacivertliler İspanyol hocanın sözleşmesinin feshi konusundaki ayrıntıları konuşup, önümüzdeki sezonun planını yapacak. Aziz Yıldırım'ın yarın sabah spor müdürleriyle bir araya geleceği toplantıda bu akşam alacakları kararları da açıklayacakları öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*