FLAŞ! Danıştay 2. Dairesi üyesi Özbilgin öldü!

  • Giriş : 17.05.2006 / 00:00:00

Danıştay 2. Dairesi’ne giderek toplantıdaki 5 yüksek hakimi yaralayan avukat Alparslan Aslan’ın kurşunlarıyla yaralanan Özbilgin hayata gözlerini yumdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

si üyesVefat eden Özbilgin’in beyninde ciddi hasar bulunduğunu ve hayati tehlikesinin yüksek olduğunu daha önce hastane yetkilileri tarafından belirtilmişti. Özbilgin’in ameliyatında, sadece beyinle ilgili değil, yaşamsal destek için kardiyolog ve anestezi uzmanlarının da bulunuyordu. Ama tüm çabalara rağmen Özbilgin kurtarılamadı.

HABER-2

Hacettepe Hastaneleri Genel Direktörü Prof. Dr. Uğur Erdener, Mustafa Yücel Özbilgin’in hayatını kaybettiğini açıkladı.

Hacettepe Hastaneleri Genel Direktörü Prof. Dr. Uğur Erdener, Mustafa Yücel Özbilgin’in hayatını kaybettiğini açıkladı. Erdener, ”Maalesef değerli bir hakimimizi kaybettik. Diğerlerinin durumu gayet iyi. Hayati tehlikeleri yok. Ailesine ben bilgi vereceğim.” dedi.

Mustafa Yücel Özbilgin, Danıştay 2. Dairesi’ne bu sabah saatlerinde yapılan silahlı saldırıda kafatasından yaralanmıştı. Yaralanan diğer 4 hakim ile birlikte Hacettepe Hastanesi’ne kaldırılan Özbilgin burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious