FLAŞ! Hasan Şaş: Bırakıyorum

<blink>FLAŞ!</blink> Hasan Şaş: Bırakıyorum.12705
  • Giriş : 03.12.2007 / 00:51:00
  • Güncelleme : 03.12.2007 / 00:51:55

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Casio Lincoln, karşılaşmanın ilk yarısında sakatlığı nüksedince oyundan çıkmak zorunda kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında kırmızı kartla oyun dışında kalan Galatasaraylı futbolcu Hasan Şaş, kendisine büyük haksızlık yapıldığını ileri sürerek, artık Türkiye'de Futbol oynamayı düşünmediğini açıkladı.

Karşılaşmadan sonra basın mensuplarına açıklama yapan Hasan, adının agresif oyuncu olarak mimlendiğini dile getirerek, şunları söyledi:

''Tabii Hasan Şaş'ı atmak kolay. Hemen iki itirazda üst üste sarı kartlarla oyun dışında bırakmak kolay. Üstelik hiçbir küfür de yok içinde. Başka oyuncular hakeme müdahalede bulunuyor, yabancı dilde küfür ediyor ama onlara bir şey yok. Bu saatten sonra Türkiye'de Futbol oynayamam. Devre arasında ayrılacağım. Artık burada yerim olmadığını düşünüyorum. Devre arası yöneticilerimle oturup konuşacağım ve yurt dışından bir kulüp araştıracağım. Bulabilirsem bulurum, bulamazsam gider evimde otururum.''

UEFA Kupası'ndaki Panionios maçında sakatlanan, ancak yapılan tedavinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına yetiştirilen Brezilyalı oyuncu, sakatlığı tekrar edince maçın 25. dakikasında yerini Sabri'ye bıraktı.

Kırmızı kart gören Hasan, takımının Fenerbahçe ile gelecek hafta yapacağı derbi maçta yer alamayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious