FLAŞ! İtandje Galatasaray'da

FLAŞ! İtandje Galatasaray'da.12089
  • Giriş : 10.07.2008 / 15:43:00

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Liverpool'un kalecisi Charles Itandje ile anlaştıklarını ifade etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray Futbol takımının kamp yapmak için Almanya'ya hareketinden önce Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Sezgin, Itandje'nin transferinde küçük detayların kaldığını belirterek, ''Belli olduktan sonra zaten kulüpten bir açıklama yapılacaktır. Bu konuda çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Bunlar doğru değil. Aslında kulübüyle anlaştık, kendisiyle de anlaştık. Menajeriyle diğer menajerler arasında bir sorun olduğu için bu kadar uzadı. Bugün yarın size sağlıklı bilgi vereceğiz'' diye konuştu.

Bir basın mensubunun İbrahim Toraman ile ilgili sorusuna Adnan Sezgin, ''İbrahim Toraman ile ilgilenmedik. Sorun yaşadı Beşiktaş'ta, o da kendi aralarındaki bir sorun. Transfer etmek istediğimiz futbolcular arasında yok'' cevabını verdi.

Adnan Sezgin, Türkiye'den herhangi bir futbolcuyu almayı düşünmediklerini dile getirerek, ''Gazetelerde her gün çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Ama Türkiye'den kadromuza katmayı düşündüğümüz bir oyuncu yok. Alacağımız 3 ya da 4 tane yabancı olacak'' dedi.

(A) Milli Takım'da sakatlanan futbolcularıyla ilgili sorular üzerine Sezgin, ''Milli takım müsabakaları da çok önemli. Hepimizi ilgilendiren müsabakalar. Gönül isterdi ki, sakatlıklar olmasın ama maalesef oldu. Onlar da en kısa zamanda takıma katılacaklar. Şu anda tedavileri sürüyor'' ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*