Flaş! Metzelder Beşiktaş'ta iddiası

Flaş! Metzelder Beşiktaş'ta iddiası.9896
  • Giriş : 02.07.2009 / 10:28:00

R. Madrid'ten ayrılmayı planlayan 28 yaşındaki Alman savunma oyuncusu Metzelder'in Beşiktaş'la 3 yıllığına el sıkıştığı, yeni sezonda vatandaşları Ernst ve Fink'le birlikte ter dökeceği iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İspanyol Basını; Real Madrid'ten ayrılacağına kesin gözüyle bakılan 28 yaşındaki Alman savunma oyuncusu Christoph Metzelder'in Beşiktaş'la 3 yıllık kontrat için el sıkıştığını, 2009/10 Sezonu'nda vatandaşları Fabian Ernst ve Michael Fink'le birlikte İstanbul'da ter dökeceğini iddia etti.

28 yaşındaki Alman savunma oyuncusu Christoph Metzelder'in defansa 15 milyon Avro karşılığında Raul Albiol takviyesini yapan Real Madrid'teki kariyeri sona eriyor.

Eski Borussia Dortmundlu oyuncunun Beşiktaş'la 3 yıllık kontrat için el sıkıştığını iddia eden İspanyol Marca Gazetesi "Metzelder 2009/10 Sezonu'nda vatandaşları Ernst ve Fink'le birlikte İstanbul'da ter dökecek" dedi.

Başarılı oyuncunun 2010 yılında Güney Afrika Cumhuriyeti'nde organize edilecek Dünya Kupası'nda yer alabilmek için daha çok forma şansı bulabileceği bir takıma transfere sıcak baktığının altını çizen gazete "Real Madrid ise şişen kadrosunu rahatlatabilmek için bu transfere yeşil ışık yakıyor" dedi.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*