FLAŞ!!! Zico gidiyor mu?

FLAŞ!!! Zico gidiyor mu?.10778
  • Giriş : 02.05.2008 / 18:11:00

Fenerbahçe ile ilgili transfer haberleri bugün de Avrupa medyasında geniş yer bulurken; İtalya'nın Il Messaggero gazetesi Teknik Direktör Zico ile ilgili ilginç bir iddia ortaya attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gazete spor sayfasının manşetini ayırdığı haberinde Zico'nun İtalya'nın Lazio kulübü ile anlaşmak üzere olduğunu ileri sürdü.

"ROTA İTALYA"

"Zico'nun rüyası" başlığını atan gazete, Brezilyalı teknik adamın Fenerbahçe ile tekrar anlaşamadığını ve rotasını İtalya'ya çevirdiğini belirtti. Zico'nun Fenerbahçe'den yılda bir milyon 800 bin Euro aldığı belirtilen haberde "Bir zamanlar Udinese'de oynayan Zico, şimdi de İtalya'da teknik direktörlük yapmak istediğini söylüyor. Fenerbahçe'yi şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkarma başarısı gösteren Zico, Avrupa kulüplerinin de gözdesi oldu.

Kendisiyle ilk görüşmeyi Lazio Sportif Direktörü Salvatore Fiore yaptı ve Zico gelebileceğini bildirdi. Roma'da 12 Mayıs'da oynanacak olan Maradona'nın da yer alacağı yardım amaçlı maça davetli olan Zico ile burada da bir görüşme yapılabileceği ileri sürüldü.

MARATON

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious