Formam için canımı veririm

  • Giriş : 08.07.2008 / 13:39:00

Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor'un Malatyaspor'dan transfer ettiği Tayfun Seven, "Formam için canımı veririm" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dış transferde anlaştığı oyunculara arka arkaya imza attıran Boluspor'un son bombası Tayfun Seven, hedeflerini ve Boluspor'a geliş hikayesini anlattı. Forması için canını vereceğini ifade eden Tayfun Seven, "Boluspor'a hedefi olduğu için geldim. Tribünleri ayağa kaldıracağım" dedi.

Boluspor gibi büyük bir camiaya gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Tayfun Seven, "Büyük bir camiaya geldim. Hedefleri olduğu için Boluspor'u tercih ettim. İnşallah Boluspor için hayırlı olur. Daha önceden diğer kulüplerde oynadığım arkadaşlarım da burada. Zorluk çekeceğimi düşünmüyorum. Boluspor kalitesini geçtiğimiz yıl ispatladı. Bu yıl da aynı başarıyı devam ettirmek istiyoruz" dedi.

Boluspor taraftarını İstanbul'da oynanan Play-off karşılaşmalarında gördüğünü belirten Tayfun, "Boluspor muhteşem bir taraftara sahip. Onlara layık olabilmek için elimden geleni yapacağım. Bana inananları mahcup etmeyeceğim. Tayfun Seven'i herkese göstereceğim" diye konuştu.

Başkan Necip Çarıkçı ve yönetimine teşekkür eden Tayfun Seven, "Boluspor'da emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Necip Çarıkçı ve transfer komitesi bana çok ilgi gösterdi. Bu ilgiye layık olabilmek için elimden geleni yapacağım. Bu yıl herkes Tayfun Seven'i konuşacak" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*