Fortis Türkiye Kupası Bursa'da

Fortis Türkiye Kupası Bursa'da.14873
  • Giriş : 08.11.2008 / 15:35:00

Grup maçlarının yapıldığı kentleri dolaşan Fortis Türkiye Kupası, Bursalı fotbol severlerle buluştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kent Meydanı'nda kurulan 12 metrelik dev Fortis Türkiye Kupası Çadırı'nda sergilenen kupa, Bursalılar'dan yoğun ilgi gördü.

Gaziantep'in ardından Bursa'ya gelen kupa, iki gün boyunca 10.00-19.00 saatleri arasında futbolseverlerle buluşacak. Fortis Türkiye Kupası Çadırı'nı ziyaret eden futbolseverler interaktif oyunlarla eğlenirken, çeşitli yarışmalarla hediye kazanma şansı da elde ediyor.

Uzaktan kumandalı araçlar ile Futbol oyununda en yüksek dereceyi elde eden ziyaretçiler çeşitli hediyeler kazanırken, çadırda geleneksel Futbol masa oyunu, şut çekme ve bilgi yarışması gibi çok çeşitli etkinlikler de yer alıyor.

Taraftarlar, çadıra kurulan plazma televizyonlarda Fortis Türkiye Kupası sanal Futbol oyununu oynayarak, takımlarını şampiyonluğa taşımak için mücadele ediyor. Bursalılar, takımlarını kazanmasını istediklerini kupanın bol bol fotoğrafını çektirirken, Bursaspor'un alt yapısında oynayan bazı oyuncular da kupanın olduğu çadırı gezerek kupayla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Oyuncular, kupayı Bursaspor'un kazanmasını istediklerini söylediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*