Fortis'ten 'Hesap Bilen Maaş Hesabı'

Fortis'ten 'Hesap Bilen Maaş Hesabı'.10050
  • Giriş : 23.12.2008 / 15:16:00

Fortis, ''Hesap Bilen Maaş Hesabı'' çıkardı. ''Hesap Bilen Maaş Hesabı'' ile maaş ödemeleri için Fortis'i tercih eden patronlara bazı ayrıcalıklar tanınıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Fortis'ten yapılan yazılı açıklamada, 1 Ocak 2009'dan itibaren 10 kişiden fazla çalışanı bulunan işyerlerinin karşı karşıya kalacağı, maaş ödemelerinin banka aracılığıyla yapılması yükümlülüğüne paralel olarak bankanın, patronları sevindirecek bir ürün hazırladığı belirtildi.

Açıklamada, ''Hesap Bilen Maaş Hesabı'' ile maaş ödemeleri için Fortis'i tercih eden patronların, uygun faizli kredili ticari hesap, ücretsiz kiralık kasa, çalışan sayısına bağlı olarak World puan kazanma, sigorta indirimi ve ücretsiz çek defterleri gibi avantajlar sağlarken, giderlerini kazanca dönüştürebileceği kaydedildi.

Fortis Pazarlama ve Strateji Grubu'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Ertem, konuya ilişkin değerlendirmesinde, 1 Ocak 2009'dan itibaren 10 kişiden fazla çalışanı olan işyerleri için maaşların bankadan ödenmesinin bir zorunluluk haline geleceğini hatırlattı.

Ertem, yeni uygulama doğrultusunda geliştirdikleri ve işyeri sahiplerinin hayatını kolaylaştıran ''çok avantajlı'' ürün ile patronlara destek olmayı amaçladıklarını belirterek, giderlerini kazanca dönüştürmeyi hedefleyen işyeri sahiplerinin, yeni yıl ile birlikte bu ürüne büyük ilgi göstereceğine inandıklarını ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*