Forum İstanbul'un tarihi açıklandı

Forum İstanbul'un tarihi açıklandı .11031
  • Giriş : 19.10.2007 / 17:14:00

"Forum İstanbul Uluslararası Yarıyıl Konferansı" çerçevesinde, dünyanın önde gelen gayrimenkul uzmanları, yatırımcıları ve mimarlar 12-13 Kasım 2007 tarihleri arasında İstanbul'da buluşacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Forum İstanbul'dan yapılan açıklamada, TOKİ ve Urban Land Institute'nin (ULI) katkılarıyla "Mimar Sinan'dan Olimpiyat Kentine..." temasıyla düzenlenecek olan konferansın, "Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkul Yatırımları" başlığını taşıyacağı bildirildi.

Forum İstanbul'da Türkiye için büyük önem taşıyan kentsel dönüşüm süreci ile gayrimenkul dünyasında ulusal ve uluslararası yatırımlara ilişkin gelişmelerin masaya yatırılacağı, gayrimenkul ve kentsel dönüşüm alanında sektör temsilcileri olan konuşmacıların, önümüzdeki 12 yıl boyunca İstanbul'da hayata geçirilmesi gereken kentsel dönüşüm çalışmaları, ulaşım ağları ve altyapı yatırımları, yeni gayrimenkul projeleriyle ilgili deneyimlerini paylaşacakları kaydedildi.

Konferansın oturum başlıklarının, olimpiyat kentleri ve yaşanmış tecrübeler, kentsel dönüşüm projelerinde dünya uygulamaları, kentsel dönüşüm uygulamalarında İstanbul, kentsel dönüşüm sürecinde alternatif finansman yöntemleri, sürdürülebilir proje ve arazi geliştirilmesi, kentsel tasarım, yaşam alanları, konut ve eko binalar, 21. yüzyılda ticari şehirler, yabancı yatırımcı gözüyle Türkiye" olduğu bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious