Fotoğraf severler Akhisar'ı fotoğrafladı

Fotoğraf severler Akhisar'ı fotoğrafladı.34140
  • Giriş : 28.04.2008 / 00:28:00

Yaklaşık 1 aydır devam eden "AKGİAD Fotoğraf Atölyesi" kapsamında düzenlenen, "Akhisar Fotoğraf Gezisi" büyük ilgi gördü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Akhisarlı fotoğrafseverlerin talepleri doğrultusunda düzenlenen AKGİAD FOTOĞRAF ATÖLYESİ 1 ay boyunca sürdürdüğü eğitimleri uygulamalarla devam ettiriyor.

 

Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması öncesinde Akhisar’da fotoğraf sanatı konusunda eksikliklerin giderilmesi ve pratik yapmak amacıyla şehir içinde fotoğraf gezisi düzenlendi.

 

Saat 13:00’da AKGİAD dernek binası önünde buluşan fotoğraf severler, şehrin değişik bölgelerinde gruplar halinde fotoğraf çekimleri gerçekleştirdi.

 

Zaman zaman yağmur altında yapılan şehir turuna profesyonel fotoğrafçılardan Levent Yavuz misafir olarak katıldı. AKGİAD Genel Koordinatörü Sema Çolakoğlu, “Akhisar’da fotoğraf severlerin bir araya gelmesi için fotoğraf atölyesini başlattık. Her geçen gün artan katılımcı sayımızla teknik eğitimin ardından uygulamalı eğitim fırsatını bulduğumuz Akhisar sokaklarındaki fotoğraf çekimlerimize katılan tüm Akhisarlı fotoğraf severlere derneğimiz adına teşekkür ediyorum. Ayrıca bu gezimize misafir olarak katılan, biz amatör fotoğrafçılara destek olan fotoğraf sanatçısı Levent Yavuz’a da tüm fotoğrafçı arkadaşlarım adına teşekkür ederim.” dedi.

 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious