Fransız takımının teklifi Beşiktaş'ı karıştırdı

Fransız takımının teklifi Beşiktaş'ı karıştırdı.13647
  • Giriş : 20.06.2017 / 09:26:00

Fransız ekibi Lyon'un Marcelo için yaptığı teklif kafaları karıştırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fransız ekibi Lyon, Marcelo için tekifi 8 milyon euroya çıkardı. Yapılan cazip teklif siyah-beyazlı yönetimin kafasını karıştırdı.

Lyon kulübünün Marcelo için yaptığı cazip teklif, Beşiktaş'ı performanspara ikilemi ile baş başa bıraktı. UEFA ile yaptığı Finansal Fair Play anlaşması gereği oyuncu alabilmek için satmak zorunda olan Kara Kartal, karar vermekte zorlanıyor...

Lyon'un yolunu gözlediği Marcelo, son sezon ligde tüm oyuncular arasında dikkat çekti. Brezilyalı futbolcu hava topu başarısı, atak kesme, pas, ikili mücadele gibi değerlerde ilk üçe girdi. Bu performansla Lyon'un radarına giren ve Beşiktaş'tan ayrılması beklenen Marcelo'nun boşluğunun dolup dolamayacağı tartışılıyor.

Brezilyalı oyuncu, kestiği 651 rakip atağı ve kazandığı 182 hava topu mücadelesi ile ligin en iyisi olurken, aynı zamanda pas (1971), isabetli pas (1755) ve rakipten geri kazanılan top (305) değerlerinde ise ikinci sırayı aldı. Başarılı isim, defans hattında kazandığı 270 ikili mücadele ile de ligin en iyi 3'üncü oyuncusu olmayı başardı. Şimdi yönetim, 10 milyon Euro istediği oyuncusuna 8 milyon Euro öneren Lyon'un teklifine vereceği yanıtı düşünüyor.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*