Fransıza değil iktidara kızıyorum

  • Giriş : 15.10.2006 / 00:00:00

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi (GİK) Şeref Malkoç, ''Ben Fransızlara değil, Türkiye'nin gücünün farkında olmayan yöneticilere kızıyorum'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Demirtaş Düğün Salonu'nda iftar sonrası düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan Malkoç, Türkiye'ye ve İslam alemine yedi koldan saldıran ırkçı emperyalistlerin sadece işgallerle değil, basın ve televizyon dizileriyle de aile yapısına, manevi değerlere hücum ettiğini söyledi.

Yönetim Kurulu üyesi olduğu TV-5'in bu saldırgan yayınlara dur demek için kurulduğunu ifade eden Malkoç, ''Yayıncılık alanında kendi paramızla kurduğumuz, yayın kuruluşları rotadan saptı, bu nedenle TV-5 kurduk'' diye konuştu. SPK'ya kayıt yaptırdıklarını, 100 YTL'den sattıkları hisselerle televizyonu yaşattıklarını belirten Malkoç, toplantıya katılanlara hisse senedi almaları çağrısında bulundu.

Sözde Ermeni soykırımının inkarının suç sayılmasını öngören yasa teklifinin Fransa'da kabul edilmesine de değinen Malkoç, ''Fransızlar dün böyle idi, bugün de böyle. Ben Fransızlara değil, Türkiye'nin gücünün farkında olmayan yöneticilere kızıyorum'' dedi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious