Fransızlar Cisse'yi geri istiyor

Fransızlar Cisse'yi geri istiyor.10574
  • Giriş : 03.04.2008 / 16:56:00

Beşiktaş'ın orta saha oyuncusu Edouard Cisse, başta Monaco olmak üzere birçok Fransız kulübünün transfer gündemine girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edouard Cisse'nin Beşiktaş'tan ayrılmayı istediği haberleri yavaş yavaş gerçeklik kazanmaya başladı. Siyah beyazlı takımın sezon başında Fransa'nın Paris Siant-Germain takımından transfer ettiği Cisse, ülkesine geri dönme seçeneğini ciddi bir şekilde düşündüğü iddia edildi.

Cisse'yi gündemine alan kulüplerin başında AS Monaco'nun bulunduğu belirtiliyor. Fransız basınına bugün yansıyan haberlere göre Barcelona'ya giden Yaya Toure'nin alternatifini hala bulamayan Monaco, bu boşluğu Beşiktaşlı Cisse'yi transfer ederek doldurmayı düşünüyor. Haberlerde, Cisse'nin Beşiktaş'tan çok iyi para almasına karşın ülkesinde forma giymeye de sıcak baktığı; bu nedenle Monaco'nun ilgisine karşılık verebileceği ifade ediliyor. Monaco'ya yabancı olmayan Cisse, 2003-2004 sezonunda bu takımın formasını giymişti.

Cisse'yi transfer etmeyi düşünen ikinci bir ekipse, Olimpik Marsilya takımı. Marsilya Teknik Direktörü Eric Gerets'in, Galatasaray'ı çalıştırdığı dönemlerde edindiği çevresine haber salarak Cisse'yle ilgili bilgi aldığı ve takımdan ayrılması gündemde olan Modeste M'Bami'den doğacak olası boşluğu, Beşiktaşlı futbolcuyla doldurmayı planladığı belirtiliyor.

Öte yandan Cisse'yi eski kulübü Paris St-Germain'in de geri almayı düşündüğü şeklinde bazı fısıltılar duyulduğu da öğrenilirken, Newcastle gibi bazı Premier Lig kulüplerinin de bu oyuncuyla ilgilendiği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious