Fransızlar Kezman'ı bitiriyor

Fransızlar Kezman'ı bitiriyor.13047
  • Giriş : 04.08.2008 / 11:44:00

Fransızlar Kezman'ın işini bitiriyor. Bir kaç güne kadar transfer gerçekleşecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin sorunlu futbolcusu Kezman'dan Paris Saint Germain vazgeçmiyor. Fransa'nın dünyaca ünlü Futbol dergisi "FRANCE FOOTBALL" bu haftaki sayısında Sırp futbolcunun bir kaç güne kadar resmen Parisli olacağını iddia etti.

"FRANCEFOOTBALL" Kezman'ın Fenerbahçe'den yıllık 2. 5 milyon Euro almasına karşı, yine de ilk 11 de oynayabilmek için Paris Saint Germain'in daha düşük teklifini kabul ettiğini, Fransız kulübünün Fenerbahçe ile de anlaşmak üzere olduğunu ileri sürdü.

Dergi haberinde Fenerbahçe ile Paris Saint Germain kulüplerinin anlaşmaya çok yakın olmasına kanıt olarak, Kezman'ın MTK maçında oynatılmayarak, Fransız Kulübü ile UEFA kupasında mücadele etmesine olanak tanınmasını gösterdi.

"FRANCEFOOTBALL" Fenerbahçe'nin Kezman için 3-4 milyon civarı bir bonservis bedeli istediğini, Paris Saint Germain'in ise önümüzdeki yıl satın alma opsiyonlu kiralama formulünü önerdiğini yazdı. İki kulüp arasında telefon trafiğinin devam ettiğini iddia eden dergi, görüşmelerin olumlu devam ettiğini ve önümüzdeki günlerde Fransız Yöneticilerin İstanbul'a gelerek bu transferi noktalayacaklarını ileri sürdü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*