Fred G.Saraylı çıktı

Fred G.Saraylı çıktı.13723
  • Giriş : 18.04.2008 / 21:13:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 16:46:03

İnşallah Galatasaray şampiyon olur. Bu sözler Lyon'un Brezilyalı golcüsü Fred'e ait. Peki Fred nereden icap etti de Galatasaray şampiyon olsun temennisinde bulundu? ...İŞTE CEVABI...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Lyon'un Brezilyalı forveti Fred, Galatasaray hayranı olduğunu söyledi. Fred, Türkiye Kupasında Galatasaray'ın Gençlerbirliğine elenmesi üzerine yakın arkadaşı olan Lincoln'ü aradı.

ÜZÜLME LİNCOLN

Lincoln'ü elenmelerinden dolayı teselli eden Brezilyalı golcü 'Türkiye Kupasında Fenerbahçe-Galatasaray eşleşmesinde Galatasaray'ı tuttum, ezeli rakiplerini elediler ve çok sevindim ama Gençlerbirliğine elenmeleri beni üzdü' dedi. Fred, Galatasaray Kupayı alsaydı çok mutlu olacaktım çünkü Lincoln'den dolayı Türkiye'de Galatasaray'ı destekliyorum' şeklinde konuştu.
İNŞALLAH ŞAMPİYON OLURSUNUZ

Fred ayrıca Türkiye'de lig yarışının Galatasaray ile Fenerbahçe arasında geçtiğini ve çok kızıştığını vurgulayarak, 'tanrıdan Galatasaray'ın şampiyon olması için dua ediyorum, Türkiye Ligini takip ediyorum ve haftaya Galatasaray-Fenerbahçe maçı var, bu maç şampiyonu belirleyecek, o maçta da Galatasaray taraftarıyım' dedi.

Fred 2 yıldır Fenerbahçe'nin transfer gündeminde. Lincoln'le olan yakın arkadaşlığı nedeniyle Galatasaray'a sempati duyan Fred eğer Fenerbahçe'ye transfer olursa bakalım neler olacak...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious