Fuar 51 ülkeden ziyaretci bekliyor

  • Giriş : 02.05.2006 / 00:00:00

9. Ulusalararası Plastik&Ambalaj Teknolojileri ve Ürünleri Fuarı (İPAF 2006) 4-7 Mayıs 2006 tarihlerinde İzmir Fuar Alanı'nda düzenleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yatırım düşünen sektörel kuruluşlara bir fırsat olduğu belirtilen fuar için 90 ülkede potansiyel müşteri gruplarına birebir tanıtım yapıldı. Bunun sonucunda 51 ülkeden ziyaretçi müracaatı oldu. Resmi başvuruda bulunarak otel rezervasyonu yaptıran ziyaretçi ülkeler şunlar:

"Almanya, Fransa, İtalya, İngiltere, İspanya, İsviçre, Avusturya, Hollanda, Portekiz, Nijerya, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Polonya, Litvanya, Rusya, Ukrayna, Belarus, Kazakistan, Kırgızistan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Slovakya, Gürcistan, Azerbaycan, Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Suudi Arabistan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, İsrail, Lübnan, Libya, İran, Irak, Suriye, Yemen, Tunus, Cezayir, Mısır, Senegal, Gana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Singapur, Filipinler, Tayvan, Çin, Güney Kore ve Tayland"

Yağmur Fuarcılık tarafından organize edilen İPAF, bu yıl Türkiye'de düzenlenecek en büyük plastik ve ambalaj fuarlarından biri olarak tanınıyor. İPAF'ın en önemli özelliği, hem katılımcı firma hem de ziyaretçi açısından uluslararası katılımın yüksekliği. Dünyanın her yerinden gelen katılımcılar, en son ürün dizaynlarını ve teknolojiyi sunma imkanı bulacak. Fuara 34 ülkeden 735 firma iştirak edecek. Bunlardan 306'sı Türkiye'den doğrudan katılırken diğerleri temsilcilikleri aracılığıyla ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

Fuarın diğer bir özelliğinin ise ambalaj ve plastik sektörlerini aynı çatı altında toplaması. Genel plastik parça üreticileri, beyaz eşya plastikleri, otomotiv plastikleri, tıp plastikleri, yapı plastikleri, gıda, kozmetik kimya, boya, deterjan, beyaz eşya, otomotiv, tekstil, madeni eşya, ambalaj ve daha bir çok sektörden sanayici plastik işleme makineleri, hammadde, kalıp ambalajlama/dolum//baskı makineleri, her türlü ambalaj mülzemesi, otomasyon sistemleri ve destek ekipmanları konusunda talep ve ihtiyaçlarını bulabilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious