Fuar Merkezinde adam kaçırma iddiası

  • Giriş : 07.11.2006 / 00:00:00

CNR fuar merkezi otoparkında Mustafa İ. isimli kişiyi fidye istemek için kaçırmaya çalıştıkları iddia edilen İbrahim K. ile Ayhan K., fuar güvenlik görevlilerinin ihbarı üzerine yakalanarak gözaltına alındı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CNR Fuar Merkezinin güvenlik görevlileri, bir kişinin silah tehtidiyle kaçırılmaya çalışıldığını polise ihbar etti. Bunun üzerine harekete geçen Bakırköy Asayiş Büro ekipleri, Mustafa İ. isimli kişiyi kaçırmaya çalıştıkları iddiasıyla İbrahim K. ile Ayhan K.'yı fuar otoparkında yakalayarak gözaltına aldı.

Bakırköy ilçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Asayiş Şube Müdürlüğü'ne devredilen soruşturma kapsamında zanlılar, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Zanlıların emniyete girişleri sırasında montlarıyla yüzlerini örtmeye çalıştı. Yapılan tahkikat ve sorgulama sonrasında İ.'nin, sahibi bulunduğu bir iş hanını sattığı, zanlıların ise silah zoruyla bu satıştan elde edilen paradan kendilerine fidye verilmesini istedikleri ileri sürüldü.

Mağdur İ., teşhis için avukatıyla birlikte Asayiş Şube Müdürlüğü'ne geldi. Soruşturmanın çok yönlü olarak sürdürüldüğü öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious