Fuhuşa zorlandı camdan atladı

  • Giriş : 09.03.2007 / 00:00:00

Şirinevler'de, randevuevi olarak kullanıldığı iddia edilen ve 5. katta bulunan evden düşen Filiz G., ağır yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

G.'nin, sözkonusu evde fuhuşa zorlandığı için camdan atladığı öne sürüldü.

Olay, Şirinevler Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Gediz Sokak, üzerindeki 3 numaralı katlı binada meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 33 yaşındaki Filiz G., binanın 5'inci katındaki evin penceresinden aşağı atladı. Evde bulunan iki kişinin G.'ye engel olmak istediği ancak genç kadının üzerindeki bluzun sıyrılması sonucu aşağı düştüğü belirtildi.

Bina önünde bulunan park halindeki bir kamyonete çarptıktan sonra yere düşen Filiz G., ağır yaralandı. Genç kadının randevuevi olarak kullanıldığı iddia edilen evde fuhuşa zorlandığı, bu nedenle çıkan tartışmanın ardından camdan atlayarak intihara teşebbüs ettiği öne sürüldü. Ağır yaralanan Filiz G., ambulansla Bakırköy doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Filiz G.'nin yapılan ilk müdahelesinin ardından yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edildiği öğrenildi.

Olay yerinde bulunan esnaflar, evin randevuevi olarak kullanıldığını belirterek "Kadın yukarıda bağırıyordu. Birden burada bulunan bir minibüsün üzerine düştü. Düştüğünde üzeri çıplaktı. Ambulansla hastaneye kaldırıldı" diye konuştu. Görgü şahidi bir kişi ise kadının düştüğü esnada yukarıda bir kişinin elinde bluz parçasıyla durduğunu ileri sürdü. Yaralı annesiyle hastaneye gelen S. G. ise gözyaşlarına hakim olamadı. Filiz G.'nin bazı yakınları hastanede fenalık geçirdi.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlatırken randevuevi olarak kullanıldığı iddia edilen evde oturan 4 kadın, gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Olayın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde gerçekleşmesi, dramatik bir tesadüf olarak dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious