Fuhuşçuların şifresi: Yırtık don

Fuhuşçuların şifresi: Yırtık don.16693
  • Giriş : 14.06.2008 / 18:24:00

İzmir'de kendisini terzi olarak tanıtıp kiraladığı evlerde "Yırtık Don" şifresiyle fuhuş yaptırdığı ileri sürülen R.B isimli bayan yakalanarak gözaltına alandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, istihbari çalışma doğrultusunda, daha önceden 15 kez "fuhuşa aracılık etmek" suçundan yakalanıp serbest bırakılan R.B.'nin, Hatay Semti'nde kiraladığı evde fuhuş yaptırdığını saptadı.

Harekete geçen ekipler, yaptığı baskın sonucu R.B. (54), kızı N.A. (30) ve fuhuş yapan A.K., E.C.B., D.A. ile erkek müşterileri U.K., M.Y., Y.A., Ü.S.B.'yi yakaladı. Gözaltına alınanlardan fuhuş yapan üç kadın, dört erkek ve R.B.'nin kızı N.A., savcının ifadelerini almasının ardından serbest bırakıldı.

Genişletilerek sürdürülen soruşturmada, zanlı R.B.'nin, kendisini terzi olarak tanıtıp, özellikle yaşlı kadınları kandırarak evlerini kiraladığı saptandı. R.B.'nin, erkek müşterileriyle arasında, "Yırtık don" şifresini kullandığı da ortaya çıkarıldı.

Telefon ve apartmana gelen erkeklerin bu şifreyi söylemesiyle R.B.'nin, fuhuş için kadın ayarladığı belirlendi.Emniyetten çıkarılıp adliyeye sevkedilen ve hakkında "fuhuşa aracılık etmek, yer temin etmek" suçundan işlem yapılan R.B., gözyaşlarını tutamadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious