Funda Arar'ın kriz önlemleri

Funda Arar'ın kriz önlemleri.13072
  • Giriş : 14.12.2008 / 15:14:00

Krizin önümüzdeki günlerde dahada etkisini göstereceğini söyleyen ünlü sanatçı Funda Arar, "Bende kendime göre önlemler aldım, artık kafamın estiği gibi alışveriş yapmamaya dikkat ediyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Bursa'da Magazin Outlet içindeki Suare Eğlence Merkezi'nde sahne alan ünlü sanatçı Funda Arar, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Ünlü sanatçı Arar, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Bir gazetecinin "Ekonomik kriz sizi etkiledi mi?" sorusuna Arar, "Kriz var, ama ilerleyen zamanlarda dahaha da kendisini belli edeceğini düşünüyorum. Bende herkes gibi kendime göre önlemler alıyorum. Fazla, aşırı masraftan kaçınmaya çalışıyorum. Genelde alışverişden kıstım, artık kafamızın estiği gibi alışveriş yapmamaya dikkat ediyorum" şeklinde cevap verdi.

"Evde çok fazla eşyanız var mı?" sorusuna ise Funda Arar, "Evde ekonomik olmak lazım. Eşyalarımı tekrar değerlendiriyorum. Dolabım dolu olmak zorunda, böyle bir gerçek var. Binlerce insana hitap ediyoruz. Buda bizim işimizin parçası. Bu bütün dünyada böyle" şeklinde cevapladı.

Kendi alanında vazgeçilmez sanatçılardan olmasına rağmen kaprisli olmadığının hatırlatılması üzerine Arar, "Niye şımarık olup kapris yapayımki, herkes işini yapıyor. İşimin gerektirdiği neyse onları yapmaya çalışıyorum. İşimde çok titizim. Herşeyin dört dörtlük olmasını istiyorum ama bu kaprisle olabilecek veya düzelecek birşey değil. Kendi içinizde var olan ekip ve disiplinle alakalı birşey. Bunu oluşturursanız herşey dört dörtlük oluyor" diye konuştu.

Hayranlarına yeni albüm için müjde veren Arar, "1 Şubat'ta kendi tarzımda olan Funda Arar albümü müzik marketlerde olacak. Şu anda enstümanlar çalınıyor. Bir kaç hafta sonra okumaya gireceğim. Bence bir önceki albümün üstünde bir albüm olacak" dedi.

"SAHNEDE COŞTU, COŞTURDU"

Sahneye siyah bir kıyafet ile çıkan Funda Arar, hayranlarının beğenisini topladı. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Arar'a zaman zaman seyircilerde eşlik etti. Arar, her parçasının sonunda uzun süre alkışlandı. Barış Manço'nun Karasevda isimli şarkısını ilginç bir gözlük takarak seslendirdi. Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Arar, hayranlarına unutulmaz bir konser yaşattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*