'Futbol benim yaşam tarzım'

'Futbol benim yaşam tarzım'.7750
  • Giriş : 06.06.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe takım kaptanı Ümit Özat, katıldığı Türkiye Antrenörlük Semineri'nde Fenerbahçe TV'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ümit Özat, açıklamarına şöyle devam etti: "Geçtiğimiz sezon üst üste üçüncü şampiyonluğu taraftarımıza yaşatamadığımız için özür diliyoruz. Bu sezondan ders çıkartmak büyük önem taşıyor."

Ümit Özat, Tümer Metin'in transferi ile ilgili olarak ise, "Tümer'in, Fenerbahçemize, Nobre'nin ise Beşiktaş'a transferi profesyonel çerçevede değerlendirilmelidir" dedi. Kaptan Ümit Özat ayrıca Başkan Aziz Yıldırım'ın görevi bırakma kararını ise şöyle değerlendirdi: "Başkanımız Aziz Yıldırım, Türk futboluna ve Fenerbahçe'ye büyük katkılar sağlamış bir spor adamıdır. Herkesin bu duruma öncelikle böyle bakması gerekmektedir. Ayrıca Türk futbolunun ve Fenerbahçemizin daha uzun yıllar Başkanımız Aziz Yıldırım'a ihtiyacı vardır."

Tecrübeli futbolcu, Futbol kariyerinin sona ermesinin ardından aklının bir köşesinde teknik direktörlük olduğunu söyledi ve ekledi: "Uzun yıllar futbolun içinde bir insan olarak futbolu bıraktığımda teknik direktörlüğü aklımın bir köşesinde tutuyorum. Çünkü Futbol bir yaşam tarzı ve futbolu bıraktıktan sonra yine futbola hizmet etmek istiyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious