Futbol Federasyonu zehir zemberek

Futbol Federasyonu zehir zemberek.7352
  • Giriş : 10.06.2008 / 14:42:00

Hedefte bir gazete var. İşte krtik karşılaşmaya 24 saat kala federasyonun tepkisi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), bir gazetede Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan ile Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim arasında tartışma yaşandığı yönünde çıkan haberleri yalanladı.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada şöyle:

''Yönetim kurulu göreve geldiğinden bu yana Riva'da tek bir yönetim kurulu toplantısı yapmıştır. O toplantıda da Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim bulunmamıştır. Kaldı ki Başkan Hasan Doğan, tesislerden sorumlu yönetici Servet Yardımcı ve Fatih Terim'in Riva Tesisleri ile ilgili yaptığı üçlü toplantı da belirtilenin aksine çok verimli geçmiş ve olumlu sonuçlar doğurmuştur. Hem TFF Yönetim Kurulu hem de Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Riva'daki tesislerin dünya çapında olması ve Türkiye'ye yakışır biçimde olması için yoğun çaba sarf etmektedir.

Ancak acı olan, basında 60 yıllık marka olan bir gazetenin, hayal mahsulü diyaloglar ve buna bağlı polemikler yaratarak habercilik yapmaya çalışmasıdır. Euro 2008'de grubumuzda oynayacağımız kritik İsviçre maçından sadece 24 saat önce bu tarz yalan haberlerin kime ne fayda sağladığını merak ediyoruz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious