Futbol kaynaşması

  • Giriş : 30.12.2006 / 00:00:00

Yabancı uyruklu öğrenciler futbol turnuvasında buluştu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kayseri'de okuyan yabancı uyruklu öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Futbol turnuvasında buluştu. 18 ülkeden 371 öğrencinin katılımıyla düzenlenen ve Yeşil Mahalle Sosyal Tesisleri'nde tüm hızıyla devam eden turnuvada hem sahada hem de tribünde büyük bir çoşku ve çekişme yaşanıyor.
Fair-Play ve centilmenlik içerisinde devam eden müsabakalara katılan öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi'nin kendileri için hazırlamış olduğu bu turnuvadan son derece memnun olduklarını belirterek, "Bu organizasyon sayesinde çeşitli ülkelerden gelip burada okuyan öğrencilerle tanışma ve arkadaşlık etme imkanımız oldu. Hem Futbol oynuyar hem de kendimiz gibi Kayseri'de okuyan diğer yabancı öğrencilerle kaynaşma imkanı buluyoruz. Bizlere bu organizasyonu saylayan Büyükşehir Belediye Başkanı Menmet Özhaseki ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz" diye konuştular.

K.K.T.C, Karadağ, Mekendonya, Gürcistan, Bulgaristan, Kosova, Afganistan, Bosna-Hersek, Arnavutluk, Romanya, Azerbaycan, Ukrayna, Sırbistan, Kırgızistan, Tayland, Moğolistan ve Gana olmak üzere turnuvaya birçok ülkeden gelip Kayseri'de öğretim gören liseli öğrenciler katılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious