Futbol liglerinde haftanın programı

Futbol liglerinde haftanın programı.13112
  • Giriş : 06.02.2009 / 11:11:00

Futbolda Süper Lig'e 19. hafta maçlarıyla devam edilirken, 1. Lig'de 21, TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile 1, 2, 3 ve 4. Klasman Gruplarında ise 4. hafta maçları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:



Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Trabzonspor-Ankaragücü (Hüseyin Avni Aker)

Yarın:

14.00 Hacettepe-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 Sivasspor-Kocaelispor (4 Eylül)

19.00 Galatasaray-Kayserispor (Ali Sami Yen)

8 Şubat Pazar:

14.00 Gaziantepspor-Ankaraspor (Kamil Ocak)

14.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)

14.00 Antalyaspor-Denizlispor (Antalya Atatürk)

15.00 Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

19.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kartalspor (GASKİ Spor Tesisleri)

8 Şubat Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Boluspor (Rize Atatürk-Seyircisiz)

13.30 Altay-Güngören Belediyespor (Alsancak)

13.30 Kasımpaşa-Giresunspor (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Sakaryaspor-Kayseri Erciyesspor (Sakarya Atatürk)

13.30 Kardemir Karabükspor-Manisaspor (Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Malatyaspor-Orduspor (Malatya İnönü)

13.30 Samsunspor-Karşıyaka (Samsun 19 Mayıs)

9 Şubat Pazartesi:

20.00 Diyarbakırspor-Adanaspor (Diyarbakır Atatürk)

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

8 Şubat Pazar:

13.30 Belediye Vanspor-Körfez Belediyespor (Van Atatürk)

13.30 Eyüpspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Eyüp)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Bucaspor (Burhanettin Kocamaz)

13.30 Çorumspor-Mersin İdmanyurdu (Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Tokatspor-Beykoz 1908 (Tokat Gaziosmanpaşa)

-TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI-

1. Grup

8 Şubat Pazar:

13.30 Sarıyer-Gaziosmanpaşazpor (Çayırbaşı)

13.30 Beylerbeyi-Gebzespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 BUGSAŞ Spor-Bozüyükspor (OSTİM)

13.30 Darıca Gençlerberliği-Pendikspor (Darıca İlçe)

2. Grup

8 Şubat Pazar:

13.30 Altınordu-Akhisar Belediye Gençlikspor (Buca İlçe)

13.30 Turgutluspor-Marmaris Belediye Gençlikspor (7 Eylül)

13.30 Adana Demirspor-Denizli Belediyespor (Adana 5 Ocak)

13.30 Fethiyespor-Alanyaspor (Fethiye İlçe)

3. Grup

8 Şubat Pazar:

13.30 Zeytinburnuspor-İstanbulspor (Zeytinburnu)

13.30 İstanbul Maltepespor-Etimesgut Şekerspor (Maltepe)

13.30 Kırşehirspor-Kırıkkalespor (Kırşehir Ahi)

13.30 Alibeyköyspor-Konya Şekerspor (Alibeyköy)

4. Grup

8 Şubat Pazar:

13.30 Akçaabat Sebatspor-Trabzon Karadenizspor (Akçaabat Fatih)

13.30 Ofspor-Karsspor (Of İlçe)

13.30 Pazarspor-Arsinspor (Pazar İlçe)

13.30 Çankırı Belediyespor-Erzurumspor (Çankırı Atatürk)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*