Futbolcular yumruklaştı!

Futbolcular yumruklaştı!.10618
  • Giriş : 31.03.2008 / 15:58:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 16:15:13

2. Lig Yükselme Grubu'nda oynanan Kardemir Karabükspor - Gaziosmanpaşaspor maçı sonrası olaylar çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Gaziosmanpaşaspor'un kalecisi Fevzi orta hakem İlker Meral'in bitiş düdüğünü çalar çalmaz Kardemir Karabükspor'un yedek kulübesine koşarak gelerek, Karabüksporlu bir futbolcuyu yumrukla yere düşürdü.

1. Lig'e çıkma mücadelesi veren Kardemir Karabükspor, bu hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde Gaziosmanpaşaspor'u ağırladı. Maçı 50. dakikada Metin'in ayağından kazanılan golle ile 1-0 Kırmızı-Mavililer kazanırken, maç süresince her 2 takımın oyuncularının tartışması sonucu olaylar çıktı.

Maçın sonunda 4 dakika uzatma veren orta hakem İlker Meral'in bitiş düdüğü ile Gaziosmanpaşaspor'un kalecisi Fevzi, Karabükspor'un yedek kulübesindeki futbolculara saldırdı. Araya giren Karabükspor'un kaleci antrenörü Şevki Ekşi, Fevzi'yi tutmasına rağmen Fevzi saldırmaya devam etti. Bu arada Gaziosmanpaşasporlu futbolcular da kavgaya karıştı. Olayların büyümesini polis önledi.

Öte yandan, Gaziosmanpaşasporlu bir futbolcu soyunma odasına girerken kendisine bağıran bir Karabüksporlu taraftara yerden aldığı bir taşı fırlattı. Taş bir taraftarın başına isabet ederken, yanında bulunan oğlu ise korkudan ağladı. Olayların içinde kalan çocuğu sivil polis alarak tribünden çıkardı.

Gaziosmanpaşasporlu futbolcuların polis koruması altında soyunma odasına girmesi ile olaylar sona erdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious