Futbolda günün sonuçları

Futbolda günün sonuçları .11505
  • Giriş : 16.09.2007 / 20:08:00

TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Alınan sonuçlar şöyle:

TFF 1. LİG

Boluspor-Sakaryaspor.................................( 2 - 1 )
Orduspor-İstanbulspor................................( 1 - 0 )
Mardinspor-Kartalspor................................( 1 - 1 )

TFF 2. LİG

4. GRUP

Araklıspor-Çankırı Belediyespor......................( 1 - 3 )
Pazarspor-Yimpaş Yozgatspor..........................( 1 - 0 )
Akçaabat Sebatspor-Erzincanspor......................( 1 - 0 )

5. GRUP

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Adanaspor( 0 - 3 )
Şanlıurfa Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu.............( 0 - 4 )
İskenderun Demirçelikspor-Hatayspor..................( 0 - 0 )
GASKİ Spor-Şanlıurfaspor.............................( 0 - 1 )
Kahramanmaraşspor-Adıyamanspor.......................( 2 - 1 )

TFF 3. LİG

1. GRUP

Mezitlispor-Malatya Belediyespor.....................( 0 - 2 )
Bingöl Belediyespor-Şırnakspor.......................( 0 - 1 )
Batman Petrolspor-Batman Belediyespor................( 1 - 1 )
Cizrespor-Belediye Vanspor...........................( 0 - 1 )
Karsspor-Siirtspor...................................( 2 - 1 )
Kilis Belediyespor-Aksarayspor.......................( 0 - 1 )

2. GRUP

Kastamonuspor-Gümüşhanespor..........................( 2 - 1 )
Tokatspor-Ankara Demirspor...........................( 3 - 0 )
Bulancakspor-Gazi Belediyespor.......................( 0 - 0 )
Sürmenespor-Ofspor...................................( 0 - 1 )
Bafra Belediyespor-Ünyespor..........................( 0 - 4 )
Ankara Tarım Kredispor-Demirçelik Divriğispor........( 1 - 1 )
Artvin Hopaspor-Keçiörengücü.........................( 0 - 1 )
Bağlum Belediyespor-Çorumspor........................( 1 - 1 )

3. GRUP

Torbalıspor-Yeni Ereğlispor..........................( 1 - 1 )
Akhisar Belediyespor-Altınordu.......................( 1 - 1 )
Tavşanlı Bel. TKİ Linyitspor-Nazilli Belediyespor....( 1 - 0 )
Aydınspor-Kütahyaspor................................( 1 - 1 )
Yeni Burdur Gençlikspor-Aliağa Belediyespor..........( 0 - 0 )
Konya Şekerspor-Balıkesirspor........................( 2 - 2 )

4. GRUP

Zonguldakspor-Yıldırım Bosnaspor.....................( 1 - 2 )
Mustafakemalpaşaspor-Gölcükspor......................( 1 - 0 )
Lüleburgazspor-Beylerbeyi............................( 1 - 1 )
Orhangazispor-Orhangazi Gençlerbirliği...............( 0 - 1 )
Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Körfez Belediyespor........( 1 - 0 )
Bursa Merinosspor-Beykoz 1908........................( 2 - 3 )
Yalovaspor-Darıca Gençlerbirliği.....................( 0 - 1 )
Bilecikspor-Küçükçekmecespor.........................( 2 - 1 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious