Futbolda haftanın maçları!

Futbolda haftanın maçları!.11505
  • Giriş : 05.10.2007 / 14:24:00

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 8. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 1. Lig'de 7. hafta, TFF 2. Lig'de 4. ve 5. gruplarda 8. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 4, 3. Grup'ta ise 6. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:

20.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)
Yarın:
16.00 Bursaspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Bursa Atatürk)
16.00 Ankaraspor-Denizlispor (Yenikent ASAŞ)
20.00 Vestel Manisaspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)
7 Ekim Pazar:
16.00 Konyaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Konya Büyükşehir
Belediyesi Atatürk)
16.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Rize Atatürk)
16.00 Ankaragücü-Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (BJK İnönü)
20.00 Kayserispor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

TFF 1. LİG

Yarın:

16.00 Altay-Malatyaspor (Alsancak)
7 Ekim Pazar:
16.00 Kocaelispor-Orduspor (İsmetpaşa)
16.00 Diyarbakırspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)
16.00 Sakaryaspor-Mardinspor (Sakarya Atatürk)
16.00 Giresunspor-Eskişehirspor (Giresun Atatürk)
16.00 Samsunspor-Boluspor (Samsun 19 Mayıs)
16.00 İstanbulspor-Elazığspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
18.30 Antalyaspor-Kartalspor (Antalya Atatürk)
8 Ekim Pazartesi:
20.00 Kayseri Erciyesspor-Karşıyaka (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

TFF 2. LİG

4. Grup
-------
7 Ekim Pazar:

15.00 Yimpaş Yozgatspor-Arsinspor (Yozgat Şehir)
15.00 Çankırı Belediyespor-Akçaabat Sebatspor (Çankırı Atatürk)
15.00 Değirmenderespor-Pazarspor (Akçaabat Fatih)
15.00 Araklıspor-Erzincanspor (Araklı İlçe)
20.00 Kardemir Karabükspor-Erzurumspor (Necmettin Şeyhoğlu)

5. Grup
-------
Yarın:

15.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-İskenderun Demirçelikspor
(Seyrantepe DİSKİ)
7 Ekim Pazar:
15.00 Şanlıurfa Belediyespor-Adıyamanspor (Siverek Furkan Tüysüz)
15.00 Hatayspor-Şanlıurfaspor (Hatay Atatürk)
15.00 Tarsus İdmanyurdu-Kahramanmaraşspor (Burhanettin Kocamaz)
20.00 Adanaspor-GASKİ Spor (5 Ocak)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
7 Ekim Pazar:

15.00 Malatya Belediyespor-Batman Petrolspor (Malatya İnönü)
15.00 Siirtspor-Aksarayspor (Siirt Atatürk)
15.00 Belediye Vanspor-Antakyaspor (Van Atatürk)
15.00 Batman Belediyespor-Kilis Belediyespor (16 Mayıs)
15.00 Şırnakspor-Karsspor (Şırnak Şehir)
15.00 Ceyhanspor-Cizrespor (Ceyhan İlçe)

2. Grup
-------
7 Ekim Pazar:

15.00 Gümüşhanespor-Sürmenespor (Yenişehir)
15.00 Kastamonuspor-Bulancakspor (Kastamonu Gazi)
15.00 Demirçelik Divriğispor-Keçiörengücü (Divhan Atatürk)
15.00 Ünyespor-Bağlum Belediyespor (Ünye İlçe)
15.00 Ofspor-Artvin Hopaspor (Of İlçe)
15.00 Gazi Belediyespor-Tarım Kredispor (Samsun Gazi)
15.00 Ankara Demirspor-Bafra Belediyespor (Cebeci İnönü)
15.00 Çorumspor-Tokatspor (Turhan Kılıççıoğlu)

3. Grup
-------
7 Ekim Pazar:

15.00 Yeni Ereğlispor-Aydınspor (Ereğli Atatürk)
15.00 Nilüfer Belediyespor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Veledrom İç Saha)
15.00 Denizli Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)
15.00 Aliağa Belediyespor-Balıkesirspor (Aliağa Belediyesi)
15.00 Ispartaspor-OYAK Renault (Isparta Atatürk)
15.00 Kütahyaspor-Konya Şekerspor (Dumlupınar)
15.00 Nazilli Belediyespor-Yeni Burdur Gençlikspor (Nazilli İlçe)
15.00 Altınordu-Muğlaspor (Alsancak)

4. Grup
-------
Yarın:

15.00 Yıldırım Bosnaspor-Orhangazispor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
7 Ekim Pazar:
15.00 Zonguldakspor-Lüleburgazspor (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Beykoz 1908-Darıca Gençlerbirliği (Beykoz)
15.00 Körfez Belediyespor-Bilecikspor (Alparslan Türkeş)
15.00 Orhangazi Gençlerbirliği-Yalovaspor (Orhangazi İlçe)
15.00 Beylerbeyi-Bursa Merinosspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.00 Gölcükspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (İhsaniye)
15.00 Küçükçekmecespor-Mustafakemalpaşaspor (Küçükçekmece)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious