Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı .11505
  • Giriş : 28.09.2007 / 15:03:00

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 7. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 1. Lig'de 6. hafta, TFF 2. Lig'de gruplarda 7. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 3., 3. Grup'ta ise 5. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:
20.30 Fenerbahçe-Ankaragücü (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
Yarın:
20.30 Galatasaray-Beşiktaş (Ali Sami Yen - Seyircisiz)
20.30 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs)
30 Eylül Pazar:
17.00 Denizlispor-Kayserispor (Denizli Atatürk)
20.30 Sivasspor-Bursaspor (4 Eylül)
20.30 Gaziantepspor-Ankaraspor (Kamil Ocak)
20.30 Trabzonspor-Konyaspor (Hüseyin Avni Aker - Seyircisiz)
20.30 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)
20.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Vestel Manisaspor (Atatürk Olimpiyat)

TFF 1. LİG

Yarın:

16.00 Kocaelispor-Antalyaspor (İsmetpaşa)
30 Eylül Pazar:
16.00 Mardinspor-Altay (21 Kasım)
16.00 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk)
16.00 Eskişehirspor-Kartalspor (Eskişehir Atatürk)
16.00 Orduspor-Kayseri Erciyesspor (19 Eylül)
16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor (GASKİ Spor Tesisleri)
20.00 Malatyaspor-Giresunspor (Malatya İnönü)
20.00 Diyarbakırspor-Elazığspor (Diyarbakır Atatürk)
1 Ekim Pazartesi:
20.00 Karşıyaka-Samsunspor (İzmir Atatürk)

TFF 2. LİG

1. Grup
-------
30 Eylül Pazar:

15.00 Dardanelspor-Zeytinburnuspor (18 Mart)
15.00 Gaziosmanpaşaspor-Gebzespor (Gaziosmanpaşa)
15.00 Güngören Belediyespor-Eyüpspor (Mimar Yahya Baş)
15.00 Fatih Karagümrük-Sarıyer (Vefa)
15.00 İnegölspor-Bozüyükspor (İnegöl İlçe)

2. Grup
-------
30 Eylül Pazar:

15.00 İzmirspor-Turgutluspor (Alsancak)
15.00 Marmaris Belediyespor-Alanyaspor (Marmaris İlçe)
15.00 Mersin İdmanyurdu-Uşakspor (Tevfik Sırrı Gür)
15.00 Afyon Karahisarspor-Bucaspor (Afyon Atatürk)
20.00 Adana Demirspor-Fethiyespor (5 Ocak)

3. Grup
-------
30 Eylül Pazar:

15.00 İstanbul Maltepespor-BUGSAŞ Spor (Maltepe)
15.00 Alibeyköyspor-Küçükköyspor (Eyüp)
15.00 Yeni Kırşehirspor-Etimesgut Şekerspor (Ahi)
15.00 Kırıkkalespor-Tepecik Belediyespor (Fikret Karabudak)
15.00 Türk Telekomspor-Pendikspor (Türk Telekom)

4. Grup
-------
30. Eylül Pazar:

15.00 Araklıspor-Değirmenderespor (Araklı İlçe)
15.00 Pazarspor-Kardemir Karabükspor (Pazar İlçe)
15.00 Akçaabat Sebatspor-Yimpaş Yozgatspor (Akçaabat Fatih)
15.00 Erzincanspor-Arsinspor (13 Şubat)
20.00 Erzurumspor-Çankırı Belediyespor (Cemal Gürsel)

5. Grup
-------
Yarın:

15.00 GASKİ Spor-Tarsus İdmanyurdu (GASKİ Spor Tesisleri)
30 Eylül Pazar:
15.00 Kahramanmaraşspor-Hatayspor (Hanefi Mahçiçek)
15.00 Adıyamanspor-Şanlıurfaspor (Adıyaman Atatürk)
15.00 Şanlıurfa Belediyespor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Siverek Furkan Tüysüz)
15.00 İskenderun Demirçelikspor-Adanaspor (5 Temmuz)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
Yarın:

15.00 Nusaybin Demirspor-Mezitlispor (Nusaybin İlçe - Seyircisiz)
30 Eylül Pazar:
15.00 Bingöl Belediyespor-Malatya Belediyespor (Bingöl Şehir)
15.00 Batman Petrolspor-Ceyhanspor (16 Mayıs)
15.00 Kilis Belediyespor-Belediye Vanspor (Kilis Şehir)
15.00 Antakyaspor-Siirtspor (Hatay Atatürk)
15.00 Aksarayspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Aksaray Atatürk)

2. Grup
-------
30 Eylül Pazar:

15.00 Tokatspor-Kastamonuspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 Bulancakspor-Gümüşhanespor (Bulancak İlçe)
15.00 Sürmenespor-Ankara Demirspor (Sürmene İlçe)
15.00 Bafra Belediyespor-Gazi Belediyespor (Bafra İlçe)
15.00 Tarım Kredispor-Ofspor (Cebeci İnönü)
15.00 Artvin Hopaspor-Ünyespor (Hopa İlçe)
15.00 Bağlum Belediyespor-Demirçelik Divriğispor (Bağlum Belediye)
15.00 Keçiörengücü-Çorumspor (Keçiören Aktepe)

3. Grup
-------
30 Eylül Pazar:

15.00 Torbalıspor-Denizli Belediyespor (Kemalpaşa)
15.00 Akhisar Belediyespor-Nilüfer Belediyespor (Akhisar İlçe)
15.00 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Yeni Ereğlispor (Tavşanlı İlçe)
15.00 Aydınspor-Altınordu (Kuşadası Özer Türk)
15.00 Muğlaspor-Nazilli Belediyespor (Muğla Atatürk)
15.00 Yeni Burdur Gençlikspor-Kütahyaspor (Gazi Atatürk)
15.00 Konya Şekerspor-Ispartaspor (Recep Konuk Tesisleri)
15.00 OYAK Renault-Aliağa Belediyespor (Veledrom İç Saha)

4. Grup
-------
Yarın:

15.00 Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Beylerbeyi (Maltepe)
30 Eylül Pazar:
15.00 Bursa Merinosspor-Orhangazi Gençlerbirliği (Merinos)
15.00 Yalovaspor-Körfez Belediyespor (Yalova Atatürk)
15.00 Bilecikspor-Beykoz 1908 (Edebali)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Küçükçekmecespor (Darıca İlçe)
15.00 Mustafakemalpaşaspor-Zonguldakspor (Mustafakemalpaşa)
15.00 Lüleburgazspor-Yıldırım Bosnaspor (8 Kasım)
15.00 Orhangazispor-Gölcükspor (Orhangazi İlçe)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious