Futbolda haftanın programı açıklandı

  • Giriş : 13.04.2007 / 00:00:00

Futbolda haftasonunda yine birbirinden çekişmeli maçlar oynanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Turkcell Süper Lig'e 28., Türk Telekom Lig A'da 29., Lig B Yükselme Grubu'nda 14. ve Lig B 1, 2 ve 3. klasman gruplarında da 10. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde bugün başlayacak Gençlerbirliği - Galatasaray ve pazartesi günü oynanacak olan Türk Telekom Lig A'daki Karşıyaka-Malatyaspor karşılaşmasıyla tamamlanacak. Haftanın programı şöyle:

- TURKCELL SÜPER LİG -

Bugün:

20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

Yarın:

19.00 Sakaryaspor - Beşiktaş (Adapazarı Atatürk)

15 Nisan Pazar:

15.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor (Rize Atatürk)

15.00 Ankaraspor - Konyaspor (Yenikent ASAŞ)

15.00 Bursaspor - Kayserispor (Bursa Atatürk)

15.00 Antalyaspor - Denizlispor (Antalya Atatürk)

15.00 Sivasspor - Gaziantepspor (4 Eylül)

15.00 Kayseri Erciyesspor - Ankaragücü (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

19.00 Fenerbahçe - Vestel Manisaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

- TÜRK TELEKOM LİG A -

Yarın:

13.00 Orduspor - Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (19 Eylül)

15 Nisan Pazar:

13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Elazığspor (Atatürk Olimpiyat)

14.30 İstanbulspor - Diyarbakırspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 Akçaabat Sebatspor - Kasımpaşa (Akçaabat Fatih)

14.30 Eskişehirspor - Samsunspor (Eskişehir Atatürk)

14.30 Mardinspor - Kocaelispor (21 Kasım)

14.30 Uşakspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (1 Eylül)

14.30 Türk Telekomspor - Altay (Türk Telekom)

16 Nisan Pazartesi:

20.00 Karşıyaka - Malatyaspor (Alsancak)

- LİG B YÜKSELME GRUBU -

15 Nisan Pazar:

14.30 Şanlıurfaspor - Boluspor (11 Nisan)

14.30 Kırıkkalespor - Sarıyer (Fikret Karabudak)

14.30 Arsinspor - Adana Demirspor (Arsin İlçe)

14.30 Kartalspor - Tarsus İdmanyurdu (Kartal)

14.30 Alanyaspor - Küçükköyspor (Milli Egemenlik)

- LİG B 1. KLASMAN GRUBU -

15 Nisan Pazar:

14.30 Etimesgut Şekerspor - Fatih Karagümrük (OSTİM)

14.30 İnegölspor - Çanakkale Dardanelspor (İnegöl Şehir)

14.30 Yalovaspor - Güngören Belediyespor (Yalova Atatürk)

14.30 Eyüpspor - OYAK Renault (Eyüp)

- LİG B 2. KLASMAN GRUBU -

15 Nisan Pazar:

14.30 Fethiyespor - Mersin İdmanyurdu (Fethiye İlçe)

14.30 Muğlaspor - Bucaspor (Muğla Atatürk)

14.30 İzmirspor - Marmaris Belediyespor (Alsancak)

14.30 Turgutluspor - Nazilli Belediyespor (7 Eylül)

- LİG B 3. KLASMAN GRUBU -

15 Nisan Pazar:

14.30 Kardemir Karabükspor - Darıca Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

14.30 Zeytinburnuspor - Pendikspor (Zeytinburnu)

14.30 Gebzespor - Keçiörengücü (Gebze İlçe)

14.30 İstanbul Maltepespor - Çankırı Belediyespor (Maltepe)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious