Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.8417
  • Giriş : 07.12.2007 / 17:34:00

Federasyondan yapılan açıklamaya göre, haftanın maç programı şöyle;

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Turkcell Süper Lig'e 15. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 1. Lig'de 16., TFF 2. Lig gruplarda 17., TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 13., 3. grupta ise 15. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde bu hafta sonu yapılacak karşılaşmaların programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:
20.00 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Atatürk)

8 Aralık Cumartesi:
14.00 Ankaragücü-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Çaykur Rizespor-Kayserispor (Rize Atatürk)
19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (FB Şükrü Saracoğlu)

9 Aralık Pazar:
14.00 Konyaspor-Vestel Manisaspor (Konya Atatürk)
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)
14.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
15.30 Sivasspor-Denizlispor (4 Eylül)
19.00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)

TFF 1. LİG

8 Aralık Cumartesi:
13.00 Altay-Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)
13.00 Giresunspor-Kocaelispor (Giresun Atatürk)

9 Aralık Pazar:
13.00 Eskişehirspor-Karşıyaka (Eskişehir Atatürk)
13.00 Antalyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Antalya Atatürk)
13.00 Mardinspor-Elazığspor (21 Kasım)
13.00 Diyarbakırspor-İstanbulspor (Diyarbakır Atatürk)
13.00 Kartalspor-Orduspor (Kartal)
13.00 Malatyaspor-Boluspor (Malatya İnönü)

10 Aralık Pazartesi:
19.00 Sakaryaspor-Samsunspor (Adapazarı Atatürk)

TFF 2. LİG

1. Grup:
-------
9 Aralık Pazar:
13.30 Bozüyükspor-Sarıyer (Bözüyük)
13.30 Fatih-Karagümrük-Eyüpspor (Vefa)
13.30 Güngören Belediyespor-Gebzespor (Mimar Yahya Baş)
13.30 Gaziosmanpaşaspor-Zeytinburnuspor (Gaziosmanpaşa)
13.30 İnegölspor-Dardanelspor (İnegöl)

2. Grup:
--------
9 Aralık Pazar:
13.30 Bucaspor-Fethiyespor (Buca)
13.30 Adana Demirspor-Uşakspor (5 Ocak)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Alanyaspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Marmaris Belediyespor-Turgutluspor (Marmaris)
13.30 Afyonkarahisarspor-İzmirspor (Afyon Atatürk)

3. Grup:
--------
9 Aralık Pazar:
13.30 Pendikspor-Tepecik Belediyespor (Pendik)
13.30 Kırıkkalespor-Etimesgut Şekerspor (Fikret Karabudak)
13.30 Yeni Kırşehirspor-Küçükköyspor (Ahi)
13.30 Alibeyköyspor-BUGSAŞ Spor (Eyüp)
13.30 Türk Telekomspor-İstanbul Maltepespor (Türk Telekom)

4. Grup:
--------
9 Aralık Pazar:
13.30 Arsinspor-Yimpaş Yozgatspor (Arsin İlçe)
13.30 Akçaabat Sebatspor-Çankırı Belediyespor (Akçaabat Fatih)
13.30 Erzurumspor-Kardemir Karabükspor (Cemal Gürsel)
13.30 Pazarspor-Değirmenderespor (Pazar)
13.30 Erzincanspor-Araklıspor (13 Şubat)

5. Grup:
--------
9 Aralık Pazar:
13.30 Şanlıurfaspor-Hatayspor (11 Nisan)
13.30 Kahramanmaraşspor-Tarsus İdmanyurdu (Hanefi Mahçiçek)
13.30 GASKİ Spor-Adanaspor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.30 İskenderun Demirçelikspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (5
Temmuz)
13.30 Adıyamanspor-Şanlıurfa Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

TFF 3. LİG

1. Grup:
--------
9 Aralık Pazar:
13.30 Kilis Belediyespor-Karsspor (Kilis Şehir)
13.30 Antakyaspor-Cizrespor (Antakya Atatürk)
13.30 Aksarayspor-Batman Petrolspor (Aksaray Atatürk)
13.30 Siirtspor-Bingöl Belediyespor (Siirt Atatürk)
13.30 Belediye Vanspor-Nusaybin Demirspor (Van Atatürk)
13.30 Batman Belediyespor-Mezitlispor (16 Mayıs)
13.30 Şırnakspor-Malatya Belediyespor (Şırnak)
13.30 Ceyhanspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Ceyhan)

2. Grup:
--------
9 Aralık Pazar:
13.30 Artvin Hopaspor-Tarım Kredispor (Hopa)
13.30 Bağlum Belediyespor-Bafra Belediyespor (Bağlum)
13.30 Demirçelik Divriğispor-Bulancakspor (Divhan Atatürk)
13.30 Ünyespor-Tokatspor (Ünye)
13.30 Ofspor-Kastamonuspor (Of)
13.30 Gazi Belediyespor-Gümüşhanespor (Samsun Gazi)
13.30 Ankara Demirspor-Çorumspor (Cebeci İnönü)

3. Grup:
--------
9 Aralık Pazar:
13.30 Yeni Burdur Gençlikspor-Muğlaspor (Gazi Atatürk)
13.30 Konya Şekerspor-Aydınspor (Recep Konuk Tesisleri)
13.30 OYAK Renaultspor-Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor (Veledrom İç Saha)
13.30 Balıkesirspor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Balıkesir Atatürk)
13.30 Aliağa Belediyespor-Torbalıspor (Aliağa)
13.30 Ispartaspor-Denizli Belediyespor (Isparta Atatürk)
13.30 Kütahyaspor-Nilüfer Belediyespor (Dumlupınar)
13.30 Nazilli Belediyespor-Yeni Ereğlispor (Nazilli)

4. Grup:
--------
9 Aralık Pazar:
13.30 Yalovaspor-Bursa Merinosspor (Yalova Atatürk)
13.30 Bilecikspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Edebali)
13.30 Beykoz 1908-Lüleburgazspor (Beykoz)
13.30 Körfez Belediyespor-Mustafakemalpaşaspor (Alparslan Türkeş)
13.30 Orhangazi Gençlerbirliği-Zonguldakspor (Orhangazi)
13.30 Beylerbeyi-Yıldırım Bosnaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Gölcükspor-Küçükçekmecespor (İhsaniye)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious