Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.8417
  • Giriş : 14.12.2007 / 14:13:00

Federasyondan yapılan açıklamaya göre, futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbolda Turkcell Süper Lig'e 16. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 1. Lig'de 17. hafta, TFF 2. Lig'de gruplarda 18. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 14, 3. Grup'ta ise 16. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:
20.00 Galatasaray-Sivasspor (Ali Sami Yen)
Yarın:
14.00 Gaziantepspor-Konyaspor (Kamil Ocak)
14.00 Ankaraspor-Çaykur Rizespor (Yenikent ASAŞ)
19.00 Trabzonspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
16 Aralık Pazar
14.00 Kasımpaşa-Vestel Manisaspor (Olimpiyat)
14.00 Kayserispor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.00 Denizlispor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Denizli Atatürk)
15.30 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Beşiktaş-Ankaragücü (BJK İnönü)

TFF 1. LİG

Yarın:
13.00 İstanbulspor-Antalyaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.00 Karşıyaka-Kartalspor (İzmir Atatürk)
16 Aralık Pazar:
13.00 Kocaelispor-Altay (Kocaeli İsmetpaşa)
13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Mardinspor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.00 Orduspor-Giresunspor (Ordu 19 Eylül)
13.00 Samsunspor-Diyarbakırspor (Samsun 19 Mayıs)
13.00 Malatyaspor-Elazığspor (Malatya İnönü)
13.00 Boluspor-Eskişehirspor (Bolu Atatürk)
17 Aralık Pazartesi:
19.00 Kayseri Erciyesspor-Sakaryaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

TFF 2. LİG

1. Grup
-------
16 Aralık Pazar:
13.30 Eyüpspor-Bozüyükspor (Eyüp)
13.30 Dardanelspor-Gaziosmanpaşaspor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 Zeytinburnuspor-Güngören Belediyespor (Zeytinburnu)
13.30 Gebzespor-Fatih Karagümrükspor (Gebze İlçe)
13.30 Sarıyer-İnegölspor (Çayırbaşı)

2. Grup
-------
16 Aralık Pazar:
13.30 Uşakspor-Bucaspor (Uşak 1 Eylül)
13.30 İzmirspor-Marmaris Belediyespor (Alsancak)
13.30 Turgutluspor-Mersin İdmanyurdu (Turgutlu 7 Eylül)
13.30 Alanyaspor-Adana Demirspor (Milli Egemenlik)
13.30 Fethiyespor-Afyonkarahisarspor (Fethiye İlçe)

3. Grup
-------
16 Aralık Pazar:
13.30 Etimesgut Şekerspor-Pendikspor (OSTİM)
13.30 İstanbul Maltepespor-Alibeyköyspor (Maltepe)
13.30 BUGSAŞ Spor-Yeni Kırşehirspor (Sincan İlçe)
13.30 Küçükköyspor-Kırıkkalespor (Vefa)
13.30 Tepecik Belediyespor-Türk Telekomspor (Düzce 18 Temmuz)

4. Grup
-------
16 Aralık Pazar:
13.30 Çankırı Belediyespor-Arsinspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Araklıspor-Pazarspor (Araklı İlçe)
13.30 Değirmenderespor-Erzurumspor (Akçaabat Fatih)
13.30 Kardemir Karabükspor-Akçaabat Sebatspor (Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Yimpaş Yozgatspor-Erzincanspor (Yozgat Şehir)

5. Grup
-------
16 Aralık Pazar:
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfaspor (Burhanettin Kocamaz)
13.30 Şanlıurfa Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor (Şanlıurfa 11 Nisan)
13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-GASKİ Spor (Seyrantepe
DİSKİ)
13.30 Adanaspor-Kahramanmaraşspor (Adana 5 Ocak)
13.30 Hatayspor-Adıyamanspor (Hatay Atatürk)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
Yarın:
13.30 Malatya Belediyespor-Ceyhanspor (Malatya İnönü)
16 Aralık Pazar:
13.30 Mezitlispor-Şırnakspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Nusaybin Demirspor-Batman Belediyespor (Nusaybin İlçe)
13.30 Bingöl Belediyespor-Belediye Vanspor (Bingöl Şehir)
13.30 Batman Petrolspor-Siirtspor (Batman 16 Mayıs)
13.30 Cizrespor-Aksarayspor (Cizre İlçe)
13.30 Karsspor-Antakyaspor (Kars Şehir)
13.30 Kilis Belediyespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Kilis Şehir)

2. Grup
-------
16 Aralık Pazar:
13.30 Artvin Hopaspor-Çorumspor (Hopa İlçe)
13.30 Gümüşhanespor-Ankara Demirspor (Yeni Şehir)
13.30 Kastamonuspor-Gazi Belediyespor (Kastamonu Gazi)
13.30 Tokatspor-Ofspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Bulancakspor-Ünyespor (Bulancak İlçe)
13.30 Sürmenespor-Demirçelik Divriğispor (Sürmene İlçe)
13.30 Bafra Belediyespor-Keçiörengücü (Bafra İlçe)

3. Grup
-------
Yarın:
13.30 Denizli Belediyespor-Kütahyaspor (Doğan Seyfi Atlı)
16 Aralık Pazar:
13.30 Torbalıspor-Ispartaspor (Torbalı 7 Eylül)
13.30 Akhisar Belediyespor-Aliağa Belediyespor (Akhisar İlçe)
13.30 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Balıkesirspor (Tavşanlı İlçe)
13.30 Aydınspor-OYAK Renaultspor (Mukan Perinçek)
13.30 Muğlaspor-Konya Şekerspor (Muğla Atatürk)
13.30 Yeni Ereğlispor-Altınordu (Ereğli Atatürk)
13.30 Nilüfer Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Veledrom İç Saha)

4. Grup
-------
Yarın:
13.30 Yıldırım Bosnaspor-Gölcükspor (Vefa)
16 Aralık Pazar:
13.30 Zonguldakspor-Beylerbeyi (Karaelmas K. Köksal)
13.30 Mustafakemalpaşaspor-Orhangazi Gençlerbirliği (Mustafa Kemal Paşa)
13.30 Lüleburgazspor-Körfez Belediyespor (Lüleburgaz 8 Kasım)
13.30 Orhangazispor-Beykoz 1908 (Orhangazi İlçe)
13.30 Bursa Merinosspor-Bilecikspor (Bursa Merinos)
13.30 Yalovaspor-Küçükçekmecespor (Yalova Atatürk)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious