Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.15824
  • Giriş : 22.02.2008 / 18:22:00

Futbolda Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile 2. klasman grupları ve TFF 3. Lig'de maçlarında haftanın programı belli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:
20.00 Denizlispor-Beşiktaş (Denizli Atatürk)

Yarın:
13.30 Gençlerbirliği-Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)
13.30 Gaziantepspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Kamil Ocak)
19.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

24 Şubat Pazar:
13.30 Ankaraspor-Kayserispor (Yenikent ASAŞ)
13.30 Sivasspor-Çaykur Rizespor (Sivas 4 Eylül)
13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Ankaragücü (Atatürk Olimpiyat)
15.00 Trabzonspor-Vestel Manisaspor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Ali Sami Yen)

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:
13.00 İstanbulspor-Boluspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.00 Kartalspor-Eskişehirspor (Kartal)

24 Şubat Pazar:
13.00 Giresunspor-Malatyaspor (Giresun Atatürk)
13.00 Sakaryaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Sakarya Atatürk)
13.00 Samsunspor-Karşıyaka (Samsun 19 Mayıs)
13.00 Antalyaspor-Kocaelispor (Antalya Atatürk)
13.00 Altay-Mardinspor (İzmir Atatürk)
13.00 Elazığspor-Diyarbakırspor (Elazığ Atatürk)

25 Şubat Pazartesi:
15.30 Kayseri Erciyesspor-Orduspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

Yarın:
13.30 Gaziosmanpaşaspor-Adana Demirspor (Gaziosmanpaşa)

24 Şubat Pazar:
13.30 Adanaspor-Dardanelspor (Adana 5 Ocak)
13.30 Kardemir Karabükspor-Etimesgut Şekerspor (Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Mersin İdmanyurdu (Burhanettin Kocamaz)
13.30 Pendikspor-Erzurumspor (Pendik)

TFF 2. LİG KLASMAN GRUBU

1. Klasman Grubu
----------------
24 Şubat Pazar:
13.30 Bozüyükspor-İnegölspor (Bozüyük İlçe)
13.30 Güngören Belediyespor-Sarıyer (Mimar Yahya Baş)
13.30 Gebzespor-Fatih Karagümrük (Gebze İlçe)
13.30 Eyüpspor-Zeytinburnuspor (Eyüp)

2. Klasman Grubu
----------------
24 Şubat Pazar:
13.30 Bucaspor-Afyonkarahisarspor (Buca İlçe)
13.30 Uşakspor-Turgutluspor (Uşak 1 Eylül)
13.30 Marmaris Belediyespor-İzmirspor (Marmaris İlçe)
13.30 Alanyaspor-Fethiyespor (Milli Egemenlik)

TFF 3. LİG

1. Grup

-------
24 Şubat Pazar:
13.30 Nusaybin Demirspor-Bingöl Belediyespor (Nusaybin İlçe)
13.30 Mezitlispor-Batman Petrolspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Malatya Belediyespor-Cizrespor (Malatya İnönü)
13.30 Ceyhanspor-Karsspor (Ceyhan İlçe)
13.30 Şırnakspor-Kilis Belediyespor (Şırnak Şehir)
13.30 Belediye Vanspor-Aksarayspor (Van Atatürk)
13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Siirtspor (Seyrantepe İlçe)

25 Şubat Pazartesi:
13.30 Batman Belediyespor-Antakyaspor (Batman 16 Mayıs)

2. Grup
-------
24 Şubat Pazar:
13.30 Tokatspor-Bulancakspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Kastamonuspor-Sürmenespor (Kastamonu Gazi)
13.30 Gümüşhanespor-Bafra Belediyespor (Yenişehir)
13.30 Ankara Demirspor-Tarım Kredispor (Cebeci İnönü)
13.30 Gazi Belediyespor-Artvin Hopaspor (Samsun Gazi)
13.30 Ofspor-Bağlum Belediyespor (Of İlçe)
13.30 Ünyespor-Keçiörengücü (Ünye İlçe)
13.30 Çorumspor-Demirçelik Divriğispor (Turhan Kılıççıoğlu)

3. Grup
-------
Yarın:
13.30 Denizli Belediyespor-Tavşanlı TKİ Linyitspor (Doğan Seyfi Atlı)

24 Şubat Pazar:
13.30 Nilüfer Belediyespor-Aydınspor (Veledrom İç Saha)
13.30 Yeni Ereğlispor-Muğlaspor (Ereğli Atatürk)
13.30 Altınordu-Yeni Burdur Gençlikspor (Alsancak)
13.30 Nazilli Belediyespor-Konya Şekerspor (Nazilli İlçe)
13.30 Kütahyaspor-OYAK Renault (Dumlupınar)
13.30 Ispartaspor-Balıkesirspor (Isparta Atatürk)
13.30 Torbalıspor-Akhisar Belediyespor (Torbalı 7 Eylül)

4. Grup
-------
24 Şubat Pazar:
13.30 Küçükçekmecespor-Beykoz 1908 (Küçükçekmece)
13.30 Zonguldakspor-Orhangazispor (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Yıldırım Bosnaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Vefa)
13.30 Gölcükspor-Bursa Merinosspor (İhsaniye)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious