Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.12952
  • Giriş : 09.05.2008 / 11:00:00

Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'de 34. ve son hafta, TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda 17. hafta, TFF 2. Lig klasman gruplarında ise 13. hafta maçları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Yarın:
15.00 Kayserispor-Ankaragücü (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)
15.00 Gaziantepspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Kamil Ocak)
15.00 Ankaraspor-Bursaspor (Yenikent ASAŞ)
19.00 Kasımpaşa-Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Beşiktaş-Vestel Manisaspor (BJK İnönü)
19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Ali Sami Yen)
19.00 Gençlerbirliği-Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:
15.00 Mardinspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Mardin 21 Kasım)

11 Mayıs Pazar:
15.00 Altay-Kocaelispor (İzmir Atatürk)
15.00 Sakaryaspor-Kayseri Erciyesspor (Sakarya Atatürk)
15.00 Kartalspor-Karşıyaka (Kartal-Seyircisiz)
15.00 Giresunspor-Orduspor (Giresun Atatürk)
15.00 Eskişehirspor-Boluspor (Eskişehir Atatürk)
15.00 Diyarbakırspor-Samsunspor (Diyarbakır Atatürk)
15.00 Elazığspor-Malatyaspor (Elazığ Atatürk)
15.00 Antalyaspor-İstanbulspor (Antalya Atatürk)

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

11 Mayıs Pazar:
15.30 Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Cemal Gürsel)
15.30 Tarsus İdmanyurdu-Etimesgut Şekerspor (Burhanettin Kocamaz)
15.30 Dardanelspor-Mersin İdmanyurdu (Çanakkale 18 Mart)
15.30 Adana Demirspor-Kardemir Karabükspor (Adana 5 Ocak)
15.30 Pendikspor-Gaziosmanpaşaspor (Pendik)

TFF 2. LİG KLASMAN GRUBU

1. Grup
-------
11 Mayıs Pazar:
15.30 Eyüpspor-İnegölspor (Eyüp-Seyircisiz)
15.30 Fatih Karagümrük-Sarıyer (Vefa)
15.30 Gebzespor-Zeytinburnuspor (Gebze İlçe)
15.30 Bozüyükspor-Güngören Belediyespor (Bozüyük İlçe)

2. Grup
-------
Yarın:
15.30 İzmirspor-Turgutluspor (Alsancak)

11 Mayıs Pazar:
15.30 Bucaspor-Uşakspor (Buca İlçe)
15.30 Alanyaspor-Afyonkarahisarspor (Milli Egemenlik)
15.30 Marmaris Belediyespor-Fethiyespor (Marmaris İlçe)

3. Grup
-------
11 Mayıs Pazar:
15.30 Türk Telekom-Kırıkkalespor (Türk Telekom)
15.30 İstanbul Maltepespor-Alibeyköyspor (Maltepe)
15.30 Küçükköyspor-BUGSAŞ Spor (Küçükköy)
15.30 Tepecik Belediyespor-Yeni Kırşehirspor (Tepecik)

4. Grup
-------
11 Mayıs Pazar:
15.30 Erzincanspor-Akçaabat Sebatspor (Erzincan 13 Şubat)
15.30 Yimpaş Yozgatspor-Pazarspor (Yozgat Şehir)
15.30 Arsinspor-Çankırı Belediyespor (Arsin İlçe)
15.30 Değirmenderespor-Araklıspor (Yavuz Selim)

5. Grup
-------
11 Mayıs Pazar:
15.30 Şanlıurfaspor-İskenderun Demirçelikspor (Şanlıurfa 11 Nisan)
15.30 Hatayspor-Adıyamanspor (Hatay Atatürk)
15.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Kahramanmaraşspor (Seyrantepe DİSKİ)
15.30 GASKİ Spor-Şanlıurfa Belediyespor (GASKİ Spor Tesisleri)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious