Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.14948
  • Giriş : 05.09.2008 / 11:35:00

TFF'den yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbolda, Türkcell Süper Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Bank Asya 1. Lig ve TFF 2. Lig'de 2. hafta, TFF 3. Lig'de ise 2008-2009 sezonu ilk hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

17.00 Güngören Belediyespor-Malatyaspor (Mimar Yahya Baş)

20.00 Manisaspor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)

7 Eylül Pazar:

17.00 Kartalspor-Samsunspor (Kartal)

16.00 Giresunspor-Altay (Giresun Atatürk)

17.00 Orduspor-Boluspor (Ordu 19 Eylül)

20.00 Adanaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)

20.00 Kayseri Erciyesspor-Kasımpaşa (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

20.00 Karşıyaka-Kardemir Karabükspor (Alsancak)

8 Eylül Pazartesi:

20.00 Sakaryaspor-Diyarbakırspor (Sakarya Atatürk)

-TFF 2. LİG-

1. Grup

-------

Yarın:

16.00 BUGSAŞ Spor-Darıca Gençlerbirliği (OSTİM)

7 Eylül Pazar:

16.00 Beylerbeyi-Bozüyükspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

16.00 Dardanelspor-Gaziosmanpaşaspor (Çanakkale 18 Mart)

16.00 Gebzespor-Sarıyer (Gebze İlçe)

16.00 Eyüpspor-Körfez Belediyespor (Eyüp)


2. Grup

-------

7 Eylül Pazar:

16.00 Denizli Belediyespor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (Denizli Atatürk)

16.00 Alanyaspor-Afyonkarahisarspor (Milli Egemenlik)

16.00 Turgutluspor-Adana Demirspor (Turgutlu 7 Eylül)

16.00 Marmaris Belediyesi Gençlikspor-Altınordu (Marmaris İlçe)

16.00 Bucaspor-Fethiyespor (Buca İlçe)


3. Grup

-------

7 Eylül Pazar:

16.00 İstanbul Maltepespor-Türk Telekom (Maltepe)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Beykoz 1908 (Tevfik Sırrı Gür)

16.00 Etimesgut Şekerspor-İstanbulspor (OSTİM)

16.00 Konya Şekerspor-Alibeyköyspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

16.00 Zeytinburnuspor-Kırıkkalespor (Zeytinburnu)


4. Grup

-------

7 Eylül Pazar:

16.00 Tokatspor-Erzurumspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

16.00 Yimpaş Yozgatspor-Çorumspor (Yozgat Şehir)

16.00 Karsspor-Pazarspor (Kars Şehir)

16.00 Ofspor-Trabzon Karadenizspor (Of İlçe)

16.00 Akçaabat Sebatspor-Arsinspor (Akçaabat Fatih)


5. Grup

-------

7 Eylül Pazar:

16.00 Şanlıurfaspor-Elazığspor (11 Nisan)

16.00 GASKİ Spor-Mardinspor (GASKİ Spor Tesisleri)

16.00 Adıyamanspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Adıyaman Atatürk)

16.00 Malatya Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor (Malatya İnönü)

21.00 Belediye Vanspor-Şanlıurfa Belediyespor (Van Atatürk)

-TFF 3. LİG-

1. Grup

-------

7 Eylül Pazar:

16.00 Orhangazi Gençlerbirliği-Tepecik Belediyespor (Orhangazi)

16.00 OYAK Renault-Yıldırım Bosnaspor (Veledrom İç Saha)

16.00 Yalovaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Yalova Atatürk)

16.00 Fatih Karagümrük-Lüleburgazspor (Vefa)


2.Grup

------

Yarın:

16.00 Göztepe-Mustafakemalpaşaspor (Alsancak)

7 Eylül Pazar:

16.00 Balıkesirspor-Ispartaspor (Balıkesir Atatürk)

16.00 Aydınspor-İzmirspor (Aydın Adnan Menderes)

16.00 Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Menemen İlçe)

16.00 Torbalıspor-Bandırmaspor (Torbalı 7 Eylül)


3. Grup

-------

7 Eylül Pazar:

16.00 Pursaklarspor-İnegölspor (Cebeci İnönü)

16.00 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Keçiörengücü (Tavşanlı İlçe)

16.00 Aksarayspor-Bursa Nilüferspor (Aksaray Atatürk)

16.00 Keçiören Belediyesi-Orhangazispor (Bağlum Belediye)

16.00 Uşakspor-Düzcespor (Uşak 1 Eylül)


4. Grup

-------

7 Eylül Pazar:

16.00 Sürmenespor-Ankara Demirspor (Sürmene İlçe)

16.00 Bafra Belediyespor-Erzincanspor (Bafra İlçe)

16.00 Kastamonuspor-Demir Çelik Divriğispor (Kastamonu Gazi)


5. Grup

-------

7 Eylül Pazar:

16.00 Belediye Bingölspor-Kilis Belediyespor (Bingöl Şehir)

16.00 Batman Belediyespor-Hatayspor (Batman 16 Mayıs)

16.00 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Seyrantepe İlçe)

16.00 Ceyhanspor-Bağlar Vuralspor (Ceyhan İlçe)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*